Invokacijos ir šaukiniai – galingi įrankiai asmeniniam ir planetiniam keitimui

Šioje svetainėje yra siūlomas platus įrankių pasirinkimas, skirtų padėti jums dvasiškai augti, tačiau pagrindiniai įrankiai yra invokacijos ir šaukiniai. Tai yra rašytiniai įrankiai, kuriuos skaitote garsiai, tai reiškia, jog naudojatės ištarto žodžio galia, kuri yra viena iš pamatinių kūrybinių visatos jėgų.

Šaukiniai ir invokacijos yra perduodami pakylėtųjų mokytojų, tai reiškia, jog jie yra specifiškai sukurti kviesti specifinių mokytojų dvasinę šviesą nusileisti į keturis materialios visatos lygmenis. Ši šviesa daro toli siekiantį poveikį, tame tarpe transformuodama baime paremtą energiją jūsų emociniame kūne ir pašalindama iš jūsų mentalinio kūno blokus, trukdančios jūsų supratimui ir vizijai. Tai gali padėti jums ištirpdyti jūsų dvasinį augimą stabdančius blokus, kad galėtumėte patirti persilaužimą į aukštesnį sąmonės lygį.

Invokacijos ir šaukiniai veikia šiek tiek skirtingais būdais:

  • Šaukiniai yra duodami stulpeliais, kurie rimuojasi. Kiekvienas stulpelis tipiškai turi keturias eilutes, ir po kiekvieno stulpelio yra refrenas, kuris yra pakartojamas po kiekvieno stulpelio. Šaukinys gali turėti iki devynių stulpelių. Šaukinys turi ritmą (kaip daina), tad jis gali būti kalbamas tėkmėje, netgi labai greitai. Tai yra efektyvu, kviečiant dvasinę šviesą. Prieš pradėdami kalbėti šaukinį, galite išsakyti prašymą mokytojui ir paprašyti, kad šviesa būtų nukreipta į specifines sąlygas. Šaukinį galite sukalbėti vieną kartą, tris kartus, devynis kartus arba daugiau.

  • Invokacija arba rožinis yra sukurti iš afirmacijų, kurios nurodo specifines sąlygas jūsų asmeniniame gyvenime arba planetiniame lygmenyje. Tarp afirmacijų yra stulpeliai, dažnai paimti iš šaukinių specifiniams mokytojams, kurie yra kartojami. Invokacija nėra tokia ritmiška kaip šaukinys, tačiau ji labai efektyviai geba nukreipti mokytojų šviesą į specifines sąlygas.

Žemiau rasite nuorodas į informaciją, kaip naudotis šaukiniais ir invokacijomis ir kaip juos pasirinkti.

Invokacijų ir šaukinių naudojimas

Kaip kalbėti šaukinius ir afirmacijas


Kaip kalbėti invokacijas/rožinius


Rožinių ir invokacijų tempas ir ritmas

Įrankių pasirinkimas

Kaip pasirinkti įrankius pagal savo asmeninius poreikius


Versta iš www.ascendedmasteranswers.com