Dvasinės nuovargio priežastys

TEMOS: Nuovargį dažnai sukelia susiskaldymas dėl savo misijos – tamsos jėgos iščiulpia energijas

Klausimas: Kas sukelia nuovargį, kurį jaučiu pastaruosius keletą metų? Mielai ištirčiau bet kokį dalyką, kurį norėtum man atskleisti ar apie kurį norėtum man patarti. Dėkoju ir prašau Dievo, kad laimintų jus abu.

Atsakymas iš pakylėtojo mokytojo Jėzaus per Kim Michaels:

Kai kūne turite problemą, visada turėtumėte siekti atitinkamų medikų patarimų. Šiuo atžvilgiu noriu pasakyti, kad dauguma fizinių ligų turi psichologinį komponentą ir, daugeliu atveju, psichologinę priežastį.

Nuovargis visada rodo, kad jūsų energijos neteka laisvai. Tą dažnai sukelia konfliktas jūsų psichikoje, kuris yra susijęs su jūsų misija gyvenime. Dažniausiai pasitaikantys konfliktai yra šie:

  • Aiškumo nebuvimas, kokia iš tiesų yra jūsų misija.

  • Vieną jūsų pasąmonės dalį traukia vienas jūsų misijos aspektas, o kitą jūsų proto dalį traukią kitas aspektas.

  • Vieną jūsų esybės dalį traukia dvasinė misija, o kita dalis yra traukiama šio pasaulio dalykų.

Kai esate pasidaliję tarp dviejų skirtingų krypčių ir negalite sutelkti savo energijų, įstringate dvasinėje aklavietėje. Tai kliudys jūsų energijoms laisvai tekėti ir todėl šios energijos ims kauptis fiziniame kūne, kas atves į nuovargį. Naudokitės mūsų įrankiais susikaupusiai energijai transformuoti.

Naudokitės mano vidinio susiderinimo technika didesniam aiškumui pasiekti. Jeigu pastebite kažkokį konfliktą savo psichikoje – tai gali būti emocinė žaizda iš vaikystės ar iš dar anksčiau – kreipkitės į profesionalus ir siekite psichologinės pagalbos.

Nuovargio priežastis taip pat gali būti tai, kad jūsų energijas iš jūsų iščiulpia išorinės jėgos. Tai gali nutikti dėl tam tikrų veiklų, pavyzdžiui alkoholio ar narkotikų vartojimo, traumos arba stresą keliančių veiklų. Tačiau tai taip pat gali būti tamsos jėgų puolimas, ir tai nebūtinai turės fizinius simptomus ar priežastį. Naudokitės dvasinės apsaugos technikomis, kurias davėme.

Noriu pagirti tave už pasiryžimą ištirti viską, kas trukdo tavo dvasiniam progresui. Šis pasiryžimas žvelgti kiekvienai kliūčiai tiesiai į akis yra tavo didžiausias ginklas, ir jeigu pasinaudosi tinkamomis priemonėmis, atrasi savo nuovargio priežastį.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2003 Kim Michaels