Dangus

Sofijos koncepcija

Klausimas: Kas slypi už ankstyvųjų krikščionių gnostikų Sofijos? Už Šventosios Sofijos katedrų Kijeve ir Konstantinopolyje? Už Sofijos ikonos paveikslo? Už Rusijos Sidabro Amžiaus sofologijos? Ar Sofija egzistuoja kaip dvasinė būtybė dvasiniame pasaulyje? Jeigu taip, koks yra jos statusas?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2022 m. vebinare Ukrainai.

Sofija, tarp ankstyvųjų krikščionių mistikų, buvo koncepcija. Tai nebuvo asmuo, tai nebuvo dvasinė būtybė, tai buvo koncepcija, kurią mes vadiname Motinos Išmintimi. Kitaip tariant, tai yra Moteriškoji Išmintis, kaip veikia materiali visata ir kaip ji buvo sukurta, ir kaip jūs galite pasiekti gilesnį supratimą apie jos veikimą, kad galėtumėte pagerinti savo fizinę situaciją ir padaryti progresą savo dvasiniame augime.

Sofija buvo koncepcija. Ją išvydo bent du tai suvokę mistikai, kaip sąmonės būseną, kaip per amžius sukauptą Motinos Išminties sąmonės būseną. Galėtume tai, tam tikra prasme, palyginti su tuo, ką mes sakėme apie Šventąją Dvasią, kuri yra per amžius sukauptos savitranscendencijos momentumas. Vėliau, žinoma, atsirado žmonių, kurie nesugebėjo suvokti šios koncepcijos ir jie pavertė ją būtybe, paveikslu, pašventė jai katedras, nesuprasdami, ką tai reiškia, kaip matote tai su didžiąja dalimi krikščionybės ir daugeliu kitų religijų, įskaitant ir Tibeto budizmą, kaip ką tik minėjo Gautama.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2022 Kim Michaels