Dangus

Kas nulemia sekančią jūsų inkarnaciją?

Klausimas: Tibeto budizmas sako, kad paskutinė mintis prieš mirtį nulemia sekančią inkarnaciją. Man tai atrodo truputį neadekvatu. Pavyzdžiui, žmogus daugelį metų ėjo dvasiniu keliu, tačiau prieš palikdamas kūną patiria intensyvią mirties baimę. Kaip tai paveiktų jo ateities inkarnaciją?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Gautamos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2022 m. vebinare Ukrainai.

Tibeto budizmas turi nemažai elementų, kurie yra tipiški mūsų taip vadinamam išoriniam keliui, mechaniškam keliui. Galite pažvelgti į faktą, kad jie turi maldų malūnėlius, ant kurių yra surašytos maldos. Užuot patys kalbėję šias maldas, jie suka malūnėlius ir mano, kad šitaip balansuoja savo karmą. Jie taip pat išvystė šias idėjas, kad visą savo gyvenimą praleidžiate ruošdami savo protą fizinės mirties momentui, idant galėtumėte mąstyti mintis, kurios užtikrintų geriausią įmanomą inkarnaciją.

Tu, žinoma, esi visiškai teisus, kad ne paskutinė mintis, kurią mąstote prie numirštant jūsų kūnui, bet bendra jūsų sąmonės būsena nulemia sekančią jūsų inkarnaciją. Visas jūsų per šį gyvenimą padarytas progresas būtent ir nulems, prie ko prisitrauksite palikę kūną, ir progresas, kurį padarysite tarp įsikūnijimų, nulems situaciją, į kurią ateisite kitame savo gyvenime, jeigu jis toks bus.

Esmė glūdi, kaip mes daug kartų aiškinome, jūsų psichologijos išrišime. Tibeto budizme nelabai ką rasite apie psichologijos išrišimą. Mokymų apie tai taip pat nerasite nei vyraujančioje krikščionybėje, nei daugumoje kitų pagrindinių religijų. Tai jums demonstruoja faktą, kad Tibeto budizmas, nepaisant savo išsakomų teiginių, daugeliu atžvilgių yra visiškai atitrūkęs nuo mano pirminių mokymų ir tų mokymų, kuriuos mes, pakylėtieji mokytojai, perduodame šiandien.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2022 Kim Michaels