Kaip neišprotėti Izraelio-Hamas karo beprotybės akivaizdoje?

Klausimas: Spalio 7-osios įvykių Izraelyje tragedija ir humanitarinė katastrofa, kurią šiuo metu stebime Gazoje, kai visa tai vyksta realiu laiku, yra tokie įvykiai, kurių tikėjausi niekada savo gyvenime nepamatyti. Kaip mums neprarasti vilties tokio siaubo akivaizdoje? Kaip mums nepulti į neviltį, kai matome visa tai vykstant mums prieš akis? Ką galime padaryti, kad tai sustabdytume? Ar gali pakylėtieji mokytojai mums padėti pamatyti prasmę beprasmybėje? Kaip žmonėms neišprotėti tokios beprotybės akivaizdoje?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Sen Žermeno per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2023 m. Amerikai skirtame vebinare.

Na, aš neturiu atsakymo į klausimą, kaip žmonės apskritai išsaugo savo protą susidūrę su tokia beprotybe. Dauguma žmonių jo neišsaugo, tačiau tie, kurie turi aukštesnį žmogiškumą, jie jį išsaugo, kadangi ieško ilgalaikiškesnio sprendimo.

Būdami pakylėtųjų mokytojų mokiniais, jūs turite įrankius savo sveikam protui išsaugoti. Galite išsakyti prašymus, kuriuos jaučiate norintys išsakyti, tačiau taip pat galite priimti tai, ką sakiau ankstesniuose savo atsakymuose, kad kai žmonės yra įstrigę Skaudžių Smūgių Mokykloje, kartais net ir mes, pakylėtieji mokytojai, privalome atsitraukti ir leisti įvykiams vykti, kol žmonėms bus gana. Na ir dabar, mes jau anksčiau sakėme, kad mums vis labiau ir labiau artėjant prie aukso amžiaus, bus tokių periodų, kai perėjimas ne visada galės vykti mažais, laipsniškais žingsneliais. Privalės įvykti dramatiškesni įvykiai, kurie greičiau pakeis žmonių požiūrį, kuriam pakeisti kitu atveju reikėtų dešimtmečių. Jau anksčiau sakiau, kad mes įžengėme į fazę ir į dešimtmetį, kuriame dalykai privalės tapti labiau ekstremalūs, ryškesni, kad žmonės galėtų tai pamatyti. Galite priimti šį požiūrį ir tarti: „Štai kas vyksta, ir klausimas čia yra tik tai, kada žmonėms bus gana ir jie suvoks būtinybę pasikeisti.“ Galite išsakyti prašymus, kad tai įvyktų, tačiau, atvirai kalbant, nebent gyventumėte tame regione arba būtumėte artimai susiję su tuo regionu, yra daug kitų prašymų, kuriuos yra svarbiau išsakyti.

Vėlgi, mes daug nekalbėjome apie Vidurio Rytus. Iš tiesų neskatinome savo mokinių viso pasaulio mastu išsakyti su tuo susijusių prašymų, tačiau jeigu esate susiję su šiuo regionu, tuomet turėtumėte išsakyti tuos prašymus, kuriuos jaučiate impulsą išsakyti iš vidaus. Tačiau visų pirma, turėtumėte priimti šį požiūrį, kad kartais dalykams turi būti leidžiama vykti, kad žmonės galėtų pamatyti tai, ko jie nenorėjo matyti. Tai visada yra kažkokia problema, kuri blokuoja progresą, kažkas, ko žmonės nenori matyti. Jie nenori pažvelgti į save ir pripažinti: „Mums reikia pasikeisti, o ne tiems kitiems žmonėms. Galbūt jiems taip pat reikia pasikeisti, tačiau mes turime pasikeisti ir pradėti privalome nuo savęs.“

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2023 Kim Michaels