Globalios katastrofos Žemėje baimė

Klausimas: Šis klausimas būtų apie globalius kataklizminius įvykius. Neseniai klausiausi daug ant mirties slenksčio pabuvojusių žmonių patyrimų. Kai kurie iš jų buvo labai pakylėjantys ir iš tiesų gavau didelę naudą jų klausydamasis. Tačiau pastebėjau, kad kai kuriuose šiuose patyrimuose egzistuoja tendencija, kad žmonėms yra parodomas didelis globalus kataklizmas, kuris įvyks mūsų gyvenamu laiku. Jie sako, jog šis kataklizmas bus toks intensyvus, kad 90% JAV ir Europos populiacijos išnyks ir didelė dalis žemės panirs po jūra, prasidės III pasaulinis karas ir t.t. Man yra sunku į tai nereaguoti su baime.

Kai buvau vaikas ir labai jaunas, labai bijojau, kad kažkas panašaus gali nutikti, tuo tarpu per praėjusį dešimtmetį ar šiek tiek ilgiau visiškai apie tai negalvojau. Aš, žinoma, norėčiau, kad pasaulis nepatirtų tokių dalykų, tai atrodo visiškai nereikalinga. Ar mokytojai galėtų kažką apie tai pakomentuoti ir paaiškinti situaciją, ir galbūt jų paaiškinimas galės suteikti protui ramybę?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2024 m. Velykų vebinare.

Turite čia suprasti, kaip ką tik paaiškinau kitame atsakyme, jog Žemė turėjo labai ilgą istoriją, o tiksliau, žmonės įsikūnijime Žemėje turėjo labai ilgą istoriją. Kaip sakiau, buvo periodų, kai Žemėje įsikūnijime nebuvo labai daug žmonių. Kitais laikais populiacija išaugo, bet tuomet įvyko tam tikri labai dramatiški įvykiai, kurie sumažino populiacijos dydį.

Tai iš tiesų įvyko. Būtent dėl to daugelis žmonių, kai pakeliate savo sąmonę, natūraliai pradedate leistis vis giliau ir giliau į pasąmonę ir susiduriate su šiomis pasąmonės savastimis, kurias susikūrėte kaip atsaką į traumas ankstesniuose gyvenimuose. Tai reiškia, kad kai einate dvasiniu keliu, yra neišvengiama, kad kažkuriuo metu turite imti spręsti šias pasąmonės savastis, kurios buvo sukurtos šiose labai traumuojančiose situacijose praeityje, kuriose iš tiesų patyrėte tokius traumuojančius įvykius, kurie sumažino populiacijos dydį. Kitaip tariant, šie įvykiai įvyko, ir jūs susikūrėte pasąmonės savastis, kad galėtumėte tai pakelti, ir jūs vis dar tebesinešiojate, daugeliu atvejų, šias pasąmonės savastis su savimi. Yra neišvengiama, kad eidami keliu pasieksite tašką, kai atskleisite kai kurias šias savastis ir jos išnirs į paviršių, kur jums teks su jomis susitvarkyti.

Ką galite čia padaryti, tai galite suvokti, kad kiekvieną kartą, kai susiduriate su baime, ji ateina iš pasąmonės savasties. Galite iš tiesų visą šį klausimą, ar bus kažkoks įvykis ar ne, atidėti į šalį, nes galite suvokti, jog kad ir kas benutiktų, jums bus geriau atsikračius šios baime paremtos savasties. Todėl galite naudotis mūsų perduotais įrankiais ir mokymais, kad pamatytumėte savastį, atsiskirtumėte nuo jos ir tiesiog leistumėte jai mirti. Nes ateitis niekaip nėra susijusi su šia savastimi. Kad ir kas įvyktų ar neįvyktų, savastis buvo sukurta praeityje ir ji gyvena praeityje, ir jūsų dvasiniam augimui būtų geriau leisti jai mirti. Tai yra vienas metodas, kurį galite naudoti.

Kitas metodas būtų skaityti mūsų diktavimus, klausytis mūsų diktavimų, kuriuose mes vėl ir vėl kalbame apie tai, kad pasaulis nesibaigs. Nebus artimiausioje ateityje, tiesą sakant, Žemėje daugiau niekada nebebus tokių kataklizminių įvykių, kurie nušluotų nuo Žemės paviršiaus didžiąją dalį populiacijos. Tai tiesiog nėra įrašyta į Sen Žermeno planus aukso amžiui. Žinoma, po Sen Žermeno Aukso Amžiaus planeta toliau kils aukštyn.

Žinoma, vien šių diktavimų skaitymas savaime neišriš savasties. Štai kodėl kai kurie mokiniai, kurie sugebėjo perskaityti mūsų diktavimus ir netgi sukalbėjo kai kurias invokacijas, vis dar tebėra nepamatę savasties, kas ji tokia iš tiesų yra – savastis, jie jos nepaleido. Jie pastoviai laukia pasaulio pabaigos, kuri turi įvykti kitą savaitę, kitais metais ar kad ir kada tai būtų. Jie ieško šių pranašysčių, ar jos ateitų iš ant mirties slenksčio pabuvojusių žmonių, ar kažkokių mediumų, ar kažkokių prognozių. Kai kurie netgi grįžta į ankstesnius pakylėtųjų mokytojų mokymus ir laikosi įsikibę savasties, kuri pranašauja, kad vieną dieną tai įvyks ir bus įrodyta, jog jie buvo teisūs, nes numatė, kad tai įvyks. Vėlgi, tai tiesiog ateina iš atskirosios savasties. Tačiau kol nepamatysite, kad tai yra atskiroji savastis, ir kol nenustosite mėginti išspręsti problemos, kurią atskiroji savastis projektuoja, nebūsite nuo jos laisvi.

Ką projektuoja ši atskiroji savastis? Daugeliu atvejų, savo praeituose gyvenimuose jūs patyrėte kažkokį katastrofinį įvykį. Tai galėjo nebūti pasaulinis kataklizmas. Galite pažvelgti į Nojaus tvaną, kuris, daugelio žmonių įsitikinimu, užtvindė visą pasaulį, tačiau tai nėra tiesa. Tai tebuvo visas pasaulis, kurį žmonės galėjo matyti, kai tai įvyko, bet iš tiesų tai įvyko labai lokalizuotoje vietovėje. Tačiau jiems tai buvo pasaulio, kurį jie pažinojo, pabaiga.

Aš tiesiog sakau, kad praeityje patyrėte vieną iš šių traumuojančių įvykių, kai jums atrodė, kad tai yra pasaulio pabaiga, ir jūs buvote užklupti netikėtai. Jus tai šokiravo, nes nesitikėjote, kad kažkas panašaus galėtų nutikti. Na ir dabar, susikūrėte savastį, kuri sako, kad niekada daugiau nebenoriu dar kartą šito patirti. Ne kataklizminį įvykį, bet tai, kad buvote netikėtai užklupti šio įvykio. Kitaip tariant, niekada daugiau nebūsite netikėtai užklupti dramatinio pokyčio. Ką ši savastis tuomet turi daryti? Ji turi projektuoti, kad dramatinis įvykis gali įvykti bet kurią akimirką, nes jeigu tikėsiuosi, kad įvykis įvyks, manęs jis neužklups netikėtai, jeigu jis įvyks. Ką tai padaro? Tai jus priverčia gyventi baimėje. Ir tai nėra Kristiškumas.

Turite čia suvokti, kad problema, kurią ši savastis projektuoja, neturi jokio sprendimo. Jums nieko nereikia išspręsti. Jums nereikia atrasti aukščiausios pranašystės ir jums nereikia gyventi baimėje, kol kažkas iš tiesų įvyks, kas patvirtins jūsų baimę.

Jums tiesiog reikia pažvelgti į šią savastį ir paklausti: ar noriu gyventi su šia savastimi visą savo likusį gyvenimą? O gal tiesiog noriu ją paleisti? Jūs ją paleidžiate pamatydami, kad jums čia nereikia išspręsti jokios problemos. Savastis projektuoja iliuziją. Jums tiesiog reikia leisti savasčiai mirti. Jeigu ryšitės tai padaryti, galėsite būti laisvi. Daugelis pakylėtųjų mokytojų mokinių tai padarė. Daugelis kitų dvasingų žmonių tai padarė. Jūs galite tiesiog tai paleisti.

Matėte tam tikrose ankstesnėse pakylėtųjų mokytojų dispensacijose, kuriose žmonės taip pat tikėjosi, kad įvyks kažkas dramatiško. Kai kurie pasinaudojo tuo patyrimu, kad transcenduotų šias savastis, o kiti to nepadarė. Kai kurie netgi dar labiau sustiprino savastis ir jie vis dar tebelaukia sekančio dramatiško įvyko, kuris įrodys, kad jie buvo teisūs pirmąjį kartą, tikėdami, kad tai įvyks.

Esmė čia tiesiog yra pasakyti: „Kiek ilgai noriu laikyti save įkalintą šiame kažkokio įvykio laukime, kuris, pasak pakylėtųjų mokytojų, iš viso neįvyks? Kada aš tiesiog tai paleisiu ir susiderinsiu su aukštyn kylančia spirale, apie kurią Sen Žermenas kalbėjo tiek daug kartų? Ar aš čia atėjau gyventi baimėje ar atėjau padėti Sen Žermenui įkūnyti savo aukso amžių? Nes negaliu daryti abiejų dalykų. Negaliu padėti Sen Žermenui, jeigu gyvenu baimėje, manydamas, kad bet kurią akimirką gali įvykti kažkoks kataklizminis įvykis, kuris gali nušluoti jo planus aukso amžiui.“

Kodėl, jūsų manymu, Sen Žermenas kalbėjo apie planus aukso amžiui? Ar manote, kad tai yra drambliuko svajonės, o gal manote, kad jis dirba su Karmine Valdyba ir žiūri į karminius ženklus Žemei, ir todėl sako, jog yra realistiška planuoti aukso amžių? Tai yra tik kai kurie iš klausimų, kurie, reikia tikėtis, padės tau apdirbti šias savastis. Vėlgi, mes jūsų nekaltiname. Suprantame, kad šios savastys yra paremtos tikrais patyrimais tolimoje praeityje, tačiau jums nėra konstruktyvu jas su savimi tampytis, ir tiesiog turite nuspręsti, kada norėtumėte jas paleisti. Siūlau tai padaryti dabar.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2024 Kim Michaels