Elektroninis diržas ir emocijos

Klausimas: Kas yra mūsų emocijų nešėjas, mūsų minčių nešėjas, energijos nešėjas? Ar šis nešėjas yra vadinamas elektroniniu diržu?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels konferencijoje Olandijoje 2015 metais:

Na, elektroninis diržas yra koncepcija, kurią perdavėme norėdami sukurti vizualų įspūdį, kad egzistuoja tam tikra jūsų auros dalis, žemesnė jūsų auros dalis, kurioje yra saugomos baime grįstos energijos. Tai iš tiesų yra ne tiek diržas, kiek visa žemesnioji jūsų auros audinio dalis, kuri yra šis elektroninis diržas, kaip mes jį pavadinome. Emocijų nešėjas yra ši specifinė energijos rūšis, kuri vibruoja emocinį Žemės kūną sudarančių vibracijų spektre. Tas pats principas galioja ir mentaliniam bei identiteto kūnams.

Galite žaisti žodžiais ir skirtingai naudoti žodžius, nes iš tiesų nėra taip, kad egzistuoja mentalinė energija, kuri būtų minčių nešėja, ta prasme, kad egzistuoja energija ir tuomet ant jos yra suprojektuojama mintis. Labiau yra taip, kad, kai yra suprojektuojama mintis, ją toliau nešanti energija yra tarsi ištraukiama iš rimties būsenos ir jai yra suteikiama tam tikra kryptis. Ir tuomet ši energija nusileidžia į emocinį lygmenį, kuriame ji gali būti dar kartą sustiprinama nauju energijos pliūpsniu, sugeneruotu emociniame lygmenyje. Ir tai tuomet yra pasiunčiama į fizinę plotmę, kur ji paveikia sąmoningą protą.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2015 Kim Michaels