Anti-ego koncepcija

Klausimas: Neseniai feisbuke kažkas pristatė „anti-ego“ idėją. Ir kad būtent tai turėtume transcenduoti. Kiti atrodo manantys, kad tai yra nuostabi koncepcija. Manau, kad ego sugeba žaisti labai subtilius žaidimus ir tai gali būti vienas iš jų. Tai būtų kažkas panašaus į šunį, gaudantį savo uodegą ir niekada jos nepagaunantį. Ar galėtų Mokytojai pakomentuoti, ar egzistuoja toks dalykas kaip „anti-ego“?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2019 m. konferencijoje Vašingtone, JAV.

Na, ego yra dualistinis, tad visada egzistuoja „anti-“ bet kokiai idėjai, kurią galite sugalvoti dualizme. Ir yra akivaizdu, kad ego gali sugalvoti idėją, jog egzistuoja anti-ego. Žmonės gali prasimanyti įvairiausių tokių koncepcijų.

Jums, kurie turite mokymus, kuriuos turite, tai iš tiesų nėra svarbu, nes jums tiesiog reikia įveikti visus ego aspektus, kad ir kokias kaukes jie bedėvėtų, ir jūs turite įrankius su tuo dirbti. Tad iš tiesų nieko daugiau nenorėčiau pasakyti šiuo klausimu.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2019 Kim Michaels