Dangus

Ar turėčiau pakilti po šio gyvenimo?

Klausimas: Ar tiesa, kad Žemė patiria pokytį, kaip rodo visi pasikeitimai (į ketvirtąją dimensiją)? Tad yra svarbu, kad galėtume šiuo metu pakilti.

Atsakymas iš Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas vebinare „Kaip pagilinti Kristaus įžvalgumą“ 2020 metais.

Aš pakomentuosiu šį klausimą. Nežinau, ar klausimą uždavęs žmogus suklydo rašydamas apie ketvirtąją dimensiją. Anksčiau buvo kalbama, ypač 2012 metais, apie penktąją dimensiją. Ir mokytojai sakė, kad tai tiesiog nėra iš pakylėtųjų mokytojų ateinantis mokymas. Tai ateina iš mentalinės karalijos. Tačiau ryšium su tuo, kas ką tik buvo pasakyta ankstesniame klausime, jeigu jūsų dangiškajame plane yra įrašyta pakilti po šio gyvenimo, tuomet jums, žinoma, yra svarbu tai padaryti. Tačiau tai gali ir nebūti jūsų dangiškojo plano dalis, ir tuomet yra svarbu to laikytis. Negalite savo išoriniu protu priversti save galvoti, kad turėtumėte pakilti po šio gyvenimo. Ir turėtumėte būti atsargūs, kad nepaimtumėte mokytojų mokymų ir leistumėte savo išoriniam protui susikurti kažkokią absoliutinę idėją, ką turėtumėte ar ko neturėtumėte daryti.

Visada turėtumėte labai klausyti intuicijos ir būti atviri pajausti iš vidaus. Ir mokytojai jau anksčiau sakė, kad jūsų dangiškasis planas turi pakopas. Ir praktiškai niekada viso savo dangiškojo plano nepamatysite vienoje didelėje vizijoje, kurioje pamatytumėte visas pakopas. Jūs šiuo metu esate tam tikrame lygmenyje ir yra svarbu, kad koncentruotumėtės į tą lygmenį. O tuomet, kai pakilsite į aukštesnį lygmenį, pamatysite, ką buvote suplanavę tam lygmeniui. Ir būtent dėl to yra svarbu šiuo metu nepriiminėti sprendimų išoriniu protu ir nesakyti: „Štai kaip viskas turėtų būti visą likusį mano gyvenimą.“ Visada turite būti atviri, kad gali ateiti momentas, kai staiga būsite išlaikę tam tikras iniciacijas, būsite pakilę į tam tikrą lygmenį ir pradėsite matyti, ko anksčiau nematėte, ir tai pakeis jūsų perspektyvą į daugelį dalykų.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2020 Kim Michaels