Dangus

Ar tikrai yra verta nusileisti į dualizmą

Klausimas: Jėzus sakė, kad kai pakylame iš Žemės planetos, tai padarome su visiškai kitokia perspektyva nei pakilę iš natūralios planetos. Kiek vertinga yra ši kitokia perspektyva? Kokiu būdu ji yra vertinga? Ir ar tikrai yra verta visa tai pereiti, ką čia turime pereiti, kad įgytume šią perspektyvą?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Jėzaus per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2022 m. vebinare „Demokratija ir Kristiškumas“.

Na, atsakymas yra taip, tai yra verta. Nes jeigu pasirinkote ateiti į nenatūralią planetą ir jeigu sugebėsite iš čia pakilti, taip yra dėl to, kad jums to reikėjo ir jūs norėjote tos patirties ir perspektyvos, kurią ši patirtis jums suteikia. Ir mes jau anksčiau sakėme, kad nenatūrali planeta jums suteikia galimybę suvokti, ką iš tiesų reiškia dualistinė sąmonė. Ir jūs negalite to suvokti tuo pačiu būdu, jūs galite tai suprasti, bet negalite to suvokti tuo pačiu būdu natūralioje planetoje.

Tai nereiškia, kad negalite pakilti neturėdami to dualistinės sąmonės patyrimo. Tačiau jeigu pasirinkote ateiti į nenatūralią planetą, tai padarėte dėl to, kad nusprendėte, jog norite to patyrimo, kad galėtumėte įgyti tą perspektyvą. Turėsite platesnę perspektyvą būdami pakylėtuoju mokytoju, jeigu būsite išgyvenę šį dualistinės sąmonės ir visų jos subtilumų patyrimą. Kai esate asmeniškai tai patyrę, turite kitokią perspektyvą būdami pakylėtuoju mokytoju.

Tai, be visų kitų dalykų reiškia, kad turėsite patirtį, kuri jums galės būti naudinga, padedant kitoms nepakilusioms būtybėms. Tuo tarpu, jeigu neturite šios patirties, galite dirbti su natūralia planeta arba galite judėti toliau, tačiau bus daug mažiau tikėtina, kad pasirinksite padėti kitoms nepakilusioms būtybėms, kaip tai darė visi su Žeme susiję pakylėtieji mokytojai.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2022 Kim Michaels