Ar galiu pakilti po šio gyvenimo?

Klausimas: Išgyvenau patyrimą, kad esu dvasinė būtybė, pajaučiau, kad visa gyvybė yra viena, ir neabejoju, kad mes visi esame viena su Dievu. Tačiau savo įprastinėje kasdieninėje sąmonėje vis dar jaučiu ir manau turinti daug karmos su savo velioniu vyru ir vaikais. Tad turėsiu dar kartą reinkarnuotis ir visa tai atidirbti, ir taip pat jiems padėti. Ar tai yra iliuzija? Ar iš tiesų yra realistiška, kad mes, paprasti žmonės, galėtume pakilti po šio gyvenimo?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Jėzaus per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas vebinare „Kaip pagilinti Kristaus įžvalgumą“ 2020 metais.

Na, yra visiškai įmanoma būti dvasingu žmogumi ir pakylėtųjų mokytojų mokiniu ir neturėti savo dangiškajame plane tikslo pakilti po šio gyvenimo. Tai galioja didelei jūsų daliai. Nenoriu to įvardinti skaičiumi. Mes jau anksčiau apie tai kalbėjome, sakydami, kad kai kurie iš jūsų norite dar kartą sugrįžti į įsikūnijimą, nes norite prisidėti prie Sen Žermeno Aukso Amžiaus įkūnijimo. Kai kurie iš jūsų taip pat esate apsibrėžę tam tikrus tikslus, kuriuos norite pasiekti ir kuriuos pasiekti šiame gyvenime nėra realistiška. Kai kurie iš jūsų nusprendėte, kad, užuot pakilę tik su dalimi subalansuotos karmos, jūs norite subalansuoti ją visą. Tad nėra vieno konkretaus standarto.

Tačiau kai kurie iš jūsų, žinoma, savo dangiškajame plane įrašėte norą pakilti po šio gyvenimo. Ir jeigu būtent tai padarėte, tuomet taip yra dėl to, kad jums yra realistiška tai pasiekti, jeigu save transcenduosite, kaip turite tai daryti. Akivaizdu, kad jeigu pažvelgtumėte į normalius žmones, turiu omenyje normalius žmones visuomenėje, didžioji jų dauguma nėra pasirengę pakilti po šio gyvenimo. Ir net jeigu jie nuspręstų įžengti į pakylėtųjų mokytojų mokymą ir imtų taikyti šį mokymą, tai nereikštų, kad jie galėtų pakilti po šio gyvenimo.

Tačiau, jeigu turite pakankamai stiprų pajautimą, jog egzistuoja tam tikri dalykai, kuriuos norite išspręsti, ir nejaučiate, kad tai būtų galima padaryti šiame gyvenime, tuomet yra labai tikėtina, jog tai jaučiate dėl to, kad susiderinote su savo dangiškuoju planu. Na ir dabar, turite būti atsargūs ir nepriimti sprendimo išoriniu protu. Tiesiog nepaliaukite eiti keliu ir gilinkite savo įžvalgumą. Ir gali būti, kad vėliau jums ateis kitoks pojūtis. Ir tuomet būkite atviri tai priimti.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2020 Kim Michaels