Dangus

Prašykite ir gausite

Klausimas: Ar galėtumėte paaiškinti, kaip pakylėtųjų mokytojų mokiniai gali subalansuoti savo troškimą būti daugiau su savo troškimu gerbti pakylėtųjų mokytojų hierarchijos išmintį ir vedimą? Ar pakylėtųjų mokytojų mokiniams būtų derama pagarbiai ir neutraliai paprašyti žinių apie specifinius dangiškuosius Dievo aspektus, pavyzdžiui, apie gausą? O gal pakylėtųjų mokytojų mokinys neturėtų klausti jį specifiškai dominančių klausimų ir turėtų palaukti, kol pakylėtųjų mokytojų hierarchija pasakys mokiniams, ką jie turėtų mokytis? Ar čia egzistuoja vidurio kelias, apie kurį kalbėjo Gautama Buda, kad hierarchija veda ir rodo kelią, o mokiniai neutraliai ir pagarbiai išsako prašymus?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Jėzaus per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2022 m. vebinare Amerikai „Demokratijos prikėlimas“.

Na, mes jau ilgą laiką sakėme: „Prašykite ir gausite“. Būtent šiuos žodžius aš pasakiau prieš 2000 metų. Yra visiškai priderama prašyti. Tačiau, žinoma, tai yra sąveika tarp mūsų. Mes jums duodame mokymus, kurie mums atrodo svarbūs. Mes leidžiame jums užduoti klausimus – kas, beje, iš tiesų nebuvo daroma ankstesnėse dispensacijose – ir jūs esate laisvi užduoti klausimus bet kokiomis temomis. Tad yra abu dalykai, ir egzistuoja ši sąveika.

Na ir dabar, žinoma, uždavę klausimą jūs gaunate galimybę ištirti, kodėl jūs uždavėte šį klausimą, koks yra jūsų motyvas? Koks yra jūsų požiūris? Ką jūs tikitės iš to gauti? Kai kurie žmonės iš tiesų neužduoda klausimo, jie išsako teiginį, siekdami pademonstruoti kitiems, kokie jie yra išmintingi. Tačiau mes visiems leidžiame užduoti klausimus. Tačiau, kaip jau anksčiau sakėme, jūs galite užduoti klausimus apie ką tiktai norite, tačiau atsakysime į tai, ką norime mes.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2022 Kim Michaels