Artimumas vienam ar keletui mokytojų?

Klausimas: Ilgą laiką jaučiu didelį artimumą daugeliui pakylėtųjų mokytojų. Tačiau yra sakoma, kad tam tikrame dvasinio kelio etape turėtume apsibrėžti, kuris mokytojas bus mūsų asmeniniu vedliu? Kaip galiu nuspręsti, kuris iš jų bus mano – tiesiog per intuiciją?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2021 metų Rusijai skirtame vebinare „Įveikite pranašumo sąmonę ir jausmą, kad esate nevientisi, sutraumuoti ir susikoncentravę į išorę“.

Na, mes sakėme, kad bus tam tikri etapai kelyje, kuriuose dirbsite su vienu konkrečiu mokytoju. Ankstesnėse dispensacijose egzistavo nesubalansuotas koncentravimasis į tai, kad visiems reikia nuspręsti, kuriame jie yra dvasiniame spindulyje, ir todėl su kuriuo mokytoju jie dirba. Netgi egzistavo tam tikras varžymasis tarp mokinių, kadangi kai kurie spinduliai buvo laikomi galingesniais ir pažangesniais už kitus.

Tai, žinoma, nėra sveikas požiūris, jūs iš tiesų kurį laiką galite dirbti su vienu mokytoju. O tuomet jums reikia pereiti pas kitą mokytoją. Ir šitai jūs galite sužinoti individualiai susiderindami.

Arba, jeigu aiškiai to nejaučiate, naudokitės „Asmeninio Meistriškumo Kursu“ ir dirbkite su tuo mokytoju, su kuriuo dirbate knygoje, kurią šiuo metu studijuojate. Kad ir kuris tai būtų Čohanas, su kurio spinduliu jūs dirbate.

Tačiau jeigu pasieksite tašką, kuriame intuityviai pajausite artimumą vienam ar keletui mokytojų, tuomet tiesiog koncentruokitės į tai. Jums nereikia savo išoriniu protu eiti ir sakyti: „O, turėčiau rasti tą vienintelį mokytoją, kuris bus mano pagrindinis mokytojas.“ Tai nėra būtina. Tai yra pernelyg linijiškas požiūris. Ir šis noras ateina iš išorinio proto.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2021 Kim Michaels