Iniciacijos virš 96 lygmens

Klausimas: Kadangi septyni spinduliai nėra Kristaus sąmonė, tuomet aštuntasis ir tolesni spinduliai yra Kristaus iniciacijos. Ką turėtume daryti, kad taptume jiems pasirengę?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2021 metų Rusijai skirtame vebinare „Įveikite pranašumo sąmonę ir jausmą, kad esate nevientisi, sutraumuoti ir susikoncentravę į išorę“.

Jūs galite naudotis kursu į asmeninį meistriškumą – mūsų jums perduotomis septynių spindulių knygomis, kurias studijuodami galite pakilti nuo 48 iki 96 sąmonės lygmens. Nėra svarbu, ar jau esate pakilę virš 48 lygmens, jums vis tiek gali būti naudinga pereiti visą šį kursą, nes šitaip galėsite būti tikri, kad išlaikėte visas iniciacijas.

Jeigu iš tiesų pasišvęsite šiam kursui, tuomet užbaigę Sen Žermeno knygą apie Mistines Laisvės iniciacijas, tapsite pasirengę pradėti Aštuntojo Spindulio iniciacijas. Ir šiam tikslui mes, žinoma, esame perdavę knygą Visrakčiai į asmeninį Kristiškumą, Dvasinių traumų gydymo knygą ir kitas tos serijos knygas.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2021 Kim Michaels