Dangus

Versti ar neversti

Klausimas: Kaip pakylėtieji mokytojai mato Vietnamo žmonių potencialą priimti jų mokymus? Mąstau imtis vertimo ir kuo daugiau mokymų išversti į vietnamiečių kalbą, kad jie galėtų gauti iš to naudos, ir norėčiau, kad patartumėte, ar būtų verta imtis šio darbo.

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Sen Žermeno per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2021 metų vebinare „Ideologijų eros pabaiga“.

Na, kiekvienoje šalyje yra žmonių, kurie prieš ateidami į dabartinį gyvenimą buvo pasiekę sąmonės lygį, kuriame jie yra pasirengę, turi gebėjimą priimti ir gauti naudos iš pakylėtųjų mokytojų mokymų. Daugelis šių žmonių įvairiose šalyse iš tiesų kalba angliškai. Tačiau, žinoma, taip pat yra daug kitų žmonių kitose šalyse, kuriose anglų kalba nėra taip plačiai mokoma, kad jie negali įveikti šio atotrūkio ir studijuoti mokymų anglų kalba.

Visada yra vertinga versti mokymus. Tačiau, vėlgi, turėtumėte eiti vidun su savo intuityvia įžvalga ir neversti savęs tai daryti išoriniu protu. Ir mes tikrai neverčiame jūsų kažką daryti. Turėtumėte paskirti šiek tiek laiko savo intuicijai, pajausdami ne tik, ar tai būtų verta daryti dėl kitų, bet taip pat, ar tai daryti yra jūsų dangiškojo plano dalis. Ir jeigu jaučiate, kad taip ir yra, tuomet iš tiesų pasitarnausite žmonėms, kurie negali mokymų studijuoti angliškai. Ir tai taip pat bus naudinga ir jums, kadangi suvoksite mokymus gilesniu būdu. Ir, žinoma, daugeliu atvejų jūs taip pat subalansuosite karmą ir padarysite kažką, kas yra jūsų dangiškojo plano dalis, padėdami kitiems.

Tai yra labai individualu, ar skirsite tikrai nemažas laiko sąnaudas, kurios yra reikalingos, norint išversti vos nedidelę mokymų dalį. Yra šalių, kurios turi išsivertusios beveik visus mokymus. Ir tai, žinoma, yra milžiniškas darbas, reikalaujantis didelio pasišventimo, bet taip pat reikalaujantis iš jūsų turėti gyvenimišką situaciją, kurioje turėtumėte laiko tai daryti, arba tam reikia, kad tai darytų daugiau žmonių, kaip tai, pavyzdžiui, matote daroma Rusijoje.

Dažnai tereikia, kad vienas žmogus pradėtų daryti šį darbą, o tuomet prie jo gali prisijungti kiti. Ir tai, žinoma, būtų geriausias būdas tai daryti. Matote Korėjoje, kaip vienas žmogus atrado mokymus, o tuomet jis atrado kitus žmones, keletą kitų žmonių, kurie taip pat buvo atradę šiuos mokymus. Bet tuomet vienas žmogus nusprendė atvykti į konferenciją, jis ėmė rimtai versti mokymus, sukūrė studijų grupeles, šitaip palaipsniui pritraukdamas vis daugiau ir daugiau žmonių, kurie ėmė dalyvauti šiame darbe. Ir dabar jūs turite šią didžiulę mokinių bendruomenę Korėjoje, kurie publikuoja mokymus, kuria savo svetaines, rengia susitikimus, kalba invokacijas ir taip toliau. Ir tai turėjo prasidėti nuo vieno žmogaus, kuris atliko šį persilaužimą ir atnešė tai į fizinę plotmę, ir prie jo pastangų tuomet galėjo prisidėti kiti.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2021 Kim Michaels