Kitų žmonių sąmonės lygio pajautimas

Klausimas: Ar kažkuriame kelio taške turėtume pradėti jausti kito žmogaus sąmonės lygį, o gal potencialai tai tėra puikybė ir ego žaidimas? Tai iš dalies ateina iš mano asmeninės patirties, bendraujant su panašaus amžiaus žmonėmis, nuo kurių skiriuosi savo branda.

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Jėzaus per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas vebinare „Kaip pagilinti Kristaus įžvalgumą“ 2020 metais.

Na, mes iš tiesų neskatiname žmonių, bent jau tam tikroje kelio pakopoje, užsiimti sąmoningu savo sąmonės ar kitų žmonių sąmonės vertinimu, ir taip yra dėl to, kad tą labai lengvai gali iškreipti šis troškimas būti ypatingu. Norite save laikyti ypatingais, ir todėl nenorite kitų žmonių laikyti ypatingesniais už save, ir tai iš tiesų gali paveikti jūsų gebėjimą įvertinti tiek savo sąmonės lygį, tiek kitų.

Akivaizdu, kad keldami savo Kristaus įžvalgumą pasieksite tašką, kuriame staiga gausite šį impulsą: šis žmogus yra žemesnėje sąmonės būsenoje, arba tam tikras žmogus yra aukštesnėje sąmonės būsenoje, arba jūs padarėte tam tikrą progresą tam tikroje pakopoje ir turite tai pripažinti, tačiau tai neateina iš išorinio proto, tai ateina spontaniškai iš jūsų Aukštesnės Esybės.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2020 Kim Michaels