Veneriečių vaidmuo yra pakilti

Klausimas: Kokia yra šiandieninė veneriečių misija? Ar jų misija yra statyti Aukso Amžių? O gal tai nėra jų tikslas ir tai turėtų daryti pirminiai Žemės gyventojai, o veneriečiai turėtų pakilti? Kiek veneriečių šiuo metu yra Žemėje? Ar Sanat Kumara toliau dirba su Žeme ir veneriečių gelbėjimo komanda?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas vebinare „Buvimas Dangiškąja Motina“ 2020 metais.

Veneriečiai neatėjo į Žemę statyti Aukso Amžiaus. Jie atėjo į Žemę dėl specifinio tikslo: išgelbėti ją iš žemyn traukiančio sūkurio. Jų vaidmuo nėra likti Žemėje ir čia statyti Aukso Amžių. Jų vaidmuo yra pakilti. Įsikūnijime vis dar yra likę dešimtys tūkstančių veneriečių, nes jie įsitraukė į reakcinį šabloną su tam tikromis puolusiomis būtybėmis. Galite paimti knygą, Mano Gyvenimai, ir joje pateikiamą avatarų atėjimo į Žemę aprašymą. Iš esmės, dauguma toje knygoje apie avatarus pasakytų dalykų taip pat galioja ir veneriečiams.

Nors galėtume sakyti, kad knygoje yra aprašoma natūrali planeta, kuri nėra šios saulės sistemos dalis, vis dėlto veneriečiai atvyko su labai panašia misija kaip ir avatarai – jie čia atvyko dėl labai panašių priežasčių – sukurti pozityvų pokytį Žemėje. Jie, žinoma, kaip ir avatarai, tapo puolusių būtybių taikiniu, kuomet puolusios būtybės mėgino juos įtraukti į reakcinį šabloną ir laikyti jame įstrigusius neribotą laiką.

Pagrindinė likusių veneriečių užduotis yra ištrūkti iš šio šablono ir užsitarnauti savo pakylėjimą iš Žemės. Ir užsitarnaudami savo pakylėjimą, jūs, žinoma, maksimaliai prisidėsite prie Žemės patraukimo aukštyn. Todėl galite naudotis mūsų mokymais apie avatarus, Jūsų dvasinių traumų gydymas knyga ir kitomis knygomis, kad pasiektumėte šį tašką. Sanat Kumara, žinoma, vis dar tebedirba su Žeme, ir Sanat Kumara, Venera ir kitos būtybės iš Veneros siekia padėti ypač veneriečiams, bet ir mes visi iš tiesų siekiame padėti tiek veneriečiams, tiek kitiems avatarams pasiekti tą tašką, kuriame galėtumėte pakilti iš Žemės.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2020 Kim Michaels