Dangus

Naujų galimybių pamatymas ir kultūriniai lūkesčiai

Klausimas: Penktojo Sen Žermeno laisvės iniciacijų lygmens pamoka yra kviesti viziją apie tai, kaip aš bendrakuriu. Invokacijoje yra sakoma, kad nuo pat mažens man buvo diegiama perimti tam tikrus dalykus iš savo šeimos, iš savo aplinkos, iš savo visuomenės. Egzistuoja tam tikri dalykai, kuriuos ne tai kad laikau neįmanomais, aš tiesiog nemanau, kad jie yra įmanomi. Net nemanau, kad tai galėtų būti įmanoma. Esu tikras, kad daugelis mūsų, net ir išstudijavę šią pamoką, vis dar nematome daugelio galimybių, kurios mums gali būti atviros. Ar galėtų Sen Žermenas plačiau tai paaiškinti ir duoti kokių nors patarimų, kaip atsiverti galimybėms, kurias šiuo metu galime blokuoti?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Sen Žermeno per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2022 m. vebinare „Demokratija ir Kristiškumas“.

Na, žinoma, jūs galite dar ir dar kartą išstudijuoti šią pamoką, galite kalbėti invokaciją ir laukti, kol kažkas persijungs jūsų prote. Tačiau jūs taip pat, žinoma, galite pažvelgti į savo šeimą, kurioje gimėte, savo visuomenę – kokius lūkesčius turi šie žmonės? Kokį jie turi įvaizdį arba kas yra laikoma normaliu ir priimtinu gyvenimu jūsų šeimoje ir kultūroje? Ką daro arba nedaro kiti žmonės jūsų šeimoje? Ką jie mano jums esant neįmanoma?

Pavyzdžiui, galėjote užaugti šeimoje, kurioje visi buvo įpratę eiti ir susirasti darbą, ir beveik nebuvo tokių, kurie pradėtų savo verslą ar įgytų aukštąjį išsilavinimą. Tad tuo atveju gali egzistuoti beveik nesąmoningas lūkestis, kad „štai šitaip mes darome mūsų šeimoje. Mes nepradedame verslo. Neįgyjame išsilavinimo, mes tiesiog einame ir susirandame darbą, iš to kas yra prieinama mūsų vietovėje.“ Taip pat galite turėti lūkestį arba kultūrą, daugeliu atvejų, kuri sako: „Mes nesikraustome iš savo gimtojo miesto. Tai yra mūsų miestas, kuriame mes gimėme. Visa mūsų šeima čia nugyveno visą savo gyvenimą. Tai yra vieta, kurioje gyvena visi mūsų pažįstami ir mums rūpimi žmonės. Tikrai negalėtume palikti šio miesto, jau nekalbant apie persikėlimą į kitą šalį.“ Galite pradėti identifikuoti šiuos lūkesčius, galbūt netgi juos užsirašyti, ir esmė čia nėra, kad privalote būtinai juos visus sudaužyti, tačiau turite atlikti pokytį savo prote, kad taptumėte neutralūs. Ar tikrai turėtumėte sekti tuo, ką darė jūsų šeima, o gal turėtumėte daryti kažką kito?

Jeigu šis pasiuntinys būtų sekęs tuo, ką darė jo šeima, jis nebūtų persikėlęs į Jungtines Valstijas. Ir tuomet jis nebūtų gavęs to pagreitinto augimo, kurį tenai gavo, ir nebūtų įgijęs pasirengimo būti mūsų pasiuntiniu. Jums gali būti būtina tai padaryti, jeigu esate dvasingas žmogus, turintis dangiškąjį planą daryti kažką kito, nei daro jūsų šeima. Tačiau neturėtumėte to nuspręsti savo išoriniu protu. Turėtumėte dirbti su savo išoriniu protu, kad įveiktumėte šiuos lūkesčius ir šiuos įvaizdžius apie tai, kaip tariamai turėtumėte gyventi. Įeikite į neutralią proto būseną ir tuomet laukite iš vidaus ateinančių nurodymų, ir galbūt jums atsivers fizinė galimybė, kuria jūsų šeima nebūtų pasinaudojusi, bet jūs tuomet galite pasinaudoti šia galimybe ir žiūrėti, kur tai jus nuves.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2022 Kim Michaels