Dangus

Kaip tapti pakylėtųjų mokytojų pasiuntiniu

Klausimas: Jaučiu, kad mano dangiškajame plane yra numatyta, jog kažkokiu būdu turėčiau tapti pakylėtųjų mokytojų pasiuntiniu. Žinau, kad kitas mano žingsnis yra pasiekti didesnę pusiausvyrą per fizinę sveikatą. Tačiau ar mokytojai norėtų pasidalinti kokiais nors papildomais patarimais, kaip galėčiau pagreitinti savo augimą šia kryptimi?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2022 m. vebinare „Demokratija ir Kristiškumas“.

Žinau, kad kartais galime pasirodyti kaip užstrigusi plokštelė, tačiau raktas yra išgydyti savo psichologiją. Ir būtent tam yra skirta knyga „Jūsų dvasinių traumų gydymas“, o taip pat kitos tos serijos knygos. Naudokitės šiomis knygomis, naudokitės Čohanų knygomis, jeigu to dar nepadarėte. Ir apskritai, naudokitės visomis mūsų knygomis ir mokymais, koncentruodamiesi į savo psichologijos išgydymą. Tai sustiprins jūsų intuiciją, jūsų vidinį aiškumą, jūsų vidinę ramybę, ir suteiks jums reikalingus intuityvius nurodymus.

Turite čia suvokti labai paprastą faktą. Šis pasiuntinys, per tuos daugelį metų, per kuriuos jis buvo pasiuntiniu, sutiko įvairių žmonių, kurie pas jį atėjo ir norėjo, kad jis patvirtintų juos kaip pasiuntinius, kad duotų jiems išorinį patvirtinimą, jog jiems tikrai yra skirta būti pasiuntiniais. Ir jis visada atsisakydavo tai daryti dėl paprastos priežasties: Kas yra pasiuntinys? Pasiuntinys yra toksai pasiuntinys kaip šis, kuris priima diktavimas, arba pasiuntinys yra tasai, kuris gauna idėjas iš mūsų. Pasiuntinys yra asmuo, kuris sugeba susiderinti su pakylėtaisiais mokytojais savo paties prote ir sugeba kažką gauti iš pakylėtųjų mokytojų.

Kaip kas nors kitas galėtų patvirtinti jus kaip pasiuntinį? Kaip kas nors kitas galėtų jums pasakyti, ar jūs esate pasiuntinys ar nesate? Tai turi ateiti iš vidaus. Tai privalo ateiti kaip intuityvūs įspūdžiai, kuriuos jūs gaunate. Ir jūs juos gaunate nuramindami savo protą, nuskaistindami savo protą, išgydydami savo psichologiją. Kai jūsų protas bus atviras, kai būsite neutralioje proto būsenoje, štai tuomet galėsite kažką gauti iš mūsų oktavos.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2022 Kim Michaels