Jausmas, kad atsiliekate

Klausimas: Kartais jaučiu tokį jausmą, kurį galbūt ir kiti yra patyrę. Tai yra jausmas, kad atsilieku. Žvelgiant iš praktinės perspektyvos, koks proto ar dėmesio nusistatymas galėtų padėti išardyti šią sąmonės būseną, šią proto būseną?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Jėzaus per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas vebinare „Kaip pagilinti Kristaus įžvalgumą“ 2020 metais.

Na, ankstyvosiomis savo dvasinio kelio radimo dienomis, šis pasiuntinys dažnai jautėsi atsiliekantis. Iš dalies jis taip jautėsi dėl to, kad užaugo anti-dvasingoje visuomenėje, kurioje nebuvo nieko, kas būtų galėję stimuliuoti jo dvasinį augimą. Ir tik kai jam suėjo 18 metų, jis suvokė, kad egzistuoja dvasinis kelias, ir tik dar po kelerių metų atrado pakylėtųjų mokytojų mokymus, tad iš pradžių iš tiesų jautėsi atsiliekantis nuo ten, kur būtų galėjęs būti, jeigu dvasinį mokymą būtų atradęs anksčiau. Ir tas pats galioja daugeliui jūsų.

Jūs turite tam tikrą dangiškąjį planą, tam tikrą tvarkaraštį, kuris yra nustatytas tame dangiškajame plane, ir dažnai galite intuityviai jausti, kad atsiliekate nuo šio idealaus tvarkaraščio. Ir esmė nėra kaip nors nuvyti šį jausmą. Esmė yra pripažinti, kad jaučiate šį jausmą, ir tuomet paprašyti vidinio vedimo ir apie tai mąstyti. Kaip jūs atsiliekate? Ką galėtumėte padaryti, kad pasivytumėte tvarkaraštį, kuris buvo apibrėžtas jūsų dangiškajame plane? Ir tuomet galite atsiverti šioms intuityvioms įžvalgoms iš Kristaus proto. Ir jūs, žinoma, galite kalbėti įvairias novenas, pratimus ir invokacijas, kurie jums gali pagelbėti. Ir tuomet iš tiesų galėsite gauti šias įžvalgas, jeigu būsite atviri ir neutraliai paklausite, ką galėtumėte padaryti, kad pasivytumėte tą vietą, kurioje jūs patys šiuo metu norėjote būti.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2020 Kim Michaels