Dangus

Dangiškojo plano dinamika

Klausimas: Kas ir kaip laiko Dangiškojo plano viziją konkretaus gyvybės srauto inkarnacijai, kai šis planas yra sukuriamas ir gyvybės srautas nusileidžia į įsikūnijimą, gaudamas dar vieną galimybę įsikūnyti materialiame pasaulyje? Ar Dangiškasis planas yra impulsas, kuris yra išreikštas kažkokia geometrine forma, o gal jis yra panašus į sėklą, kuri dygsta ir skleidžiasi per gyvenimą? Ar galėtume jį palyginti su kompasu, kuris rodo kryptį ir nustato atskaitos taškus? Ar galėtų mokytojai daugiau mums apie tai papasakoti?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2022 m. vebinare „Demokratija ir Kristiškumas“.

Dangiškojo plano viziją laiko pakylėtieji mokytojai, kurie dirba su tuo konkrečiu gyvybės srautu, o taip pat to gyvybės srauto AŠ ESU Esatis. Dangiškasis planas šiek tiek galėtų būti palygintas su energetine matrica, su tam tikra geometrine forma. Tačiau Dangiškasis planas yra ganėtinai sudėtingas. Jis taip pat, kaip jau anksčiau sakėme, yra ganėtinai lankstus. Jis nėra nepajudinamas; tai nėra tramdomieji marškiniai, kuomet arba griežtai iki smulkiausių detalių laikotės savo Dangiškojo plano arba einate į pragarą.

Dangiškasis planas yra dinamiškas, jis labiau primena, kaip tu ir sakei, kompasą, gaires. Ir nėra taip, kad Dangiškajame plane būtų nurodyta, jog tam tikri fiziniai dalykai absoliučiai privalo įvykti. O jeigu jie neįvyks, šis jūsų įsikūnijimas bus nuėjęs perniek. Pagrindinis jūsų Dangiškojo plano tikslas yra jūsų sąmonės augimas. O tai gali vykti daugeliu skirtingų būdų.

Galėtume sakyti, kad jūsų Dangiškajame plane yra pasakyta, jog gimsite tam tikroje vietoje, tam tikroje vietovėje. Ir užaugsite tarp tam tikrų žmonių. Ir galite sutikti tam tikrą žmogų, kuris potencialai gali tapti jūsų vyru ar žmona. Galbūt dėl to, kad turite karmą su tuo žmogumi, o galbūt dėl to, kad turite pozityvesnį potencialą kartu augti. Tačiau kai ateinate į įsikūnijimą ir į fizinės oktavos tankumą, ir į savo pačių keturių žemesniųjų kūnų bei karmos tankumą, nėra jokių garantijų, kad jūs tai pamatysite. Galite nuspręsti, kad darysite kažką kito, ir todėl nesutinkate to žmogaus arba atsisakote užmegzti santykius su tuo žmogumi. Jus gali patraukti kitas žmogus ir jūs galite užmegzti santykius su tuo žmogumi. Ir vis dėlto, jūsų Dangiškasis planas sieks padėti jums augti. Ir niekada nėra taip, kad egzistuotų tik viena baigtis: būtų tik vienas žmogus, kuris būtų idealus partneris, tik vienas žmogus, kuris gali jums padėti judėti į priekį, ir taip toliau. Taip niekada nebūna. Visada egzistuoja daugiau nei vienas scenarijus, kaip viskas gali vystytis.

Dangiškasis planas visada siekia jums padėti, kad ir kokį pasirinkimą padarytumėte. Kad ir į kokią situaciją save įstumtumėte, Dangiškasis planas tarnauja kaip šios gairės, ši kelrodė žvaigždė – rodydamas, kaip galite paaugti iš tos situacijos. Ir jeigu susiderinsite su savo dangiškuoju planu, ir turėsite tą susiderinimą, visada galėsite pamatyti, kaip galėtumėte paaugti iš bet kokios situacijos. Galite įžengti į tokią proto būseną, kurioje neapgailestaujate dėl praeities, nekaltinate savęs, nesigėdijate, neanalizuojate savo praeities. Sakote: na, kadangi jau esu šioje situacijoje, kaip galėčiau susiderinti su savo Dangiškuoju planu ir pajausti, kokį žingsnį man būtų geriausia žengti? Kas mane atvestų prie didžiausio augimo?

Dangiškasis planas kinta. Galėtume sakyti, kad stovite kelyje, kelias juda, jūs judate į priekį šiame kelyje. Bet dabar pasiekiate vietą, kuriame išeinate į aikštelę, į atvirą vietą. Iš šios atviros erdvės gali vesti du arba trys, arba dar daugiau kelių, reprezentuojantys pasirinkimus, kuriuos galėtumėte padaryti toje situacijoje. Na ir dabar, žinoma, jūs galite pasirinkti tik vieną iš šių kelių, ir tada kurį laiką einate tuo keliu ir ateinate į dar vieną atvirą aikštę. Ir čia, vėlgi, yra keletas pasirinkimų, iš kurių galite rinktis. Ir tai gali tęstis. Ir tai iš tiesų tęsiasi per visą jūsų gyvenimą.

Na ir dabar, jeigu pažvelgsite į tai iš visuotinės perspektyvos, pamatysite, kad tai yra kaip medžio šakos, kurios išsišakoja į įvairias puses. Galėtume sakyti, kad priėjote pirmą išsišakojimą ir nuėjote keliu, kuris jus nuvedė į dešinę šio medžio pusę. Bet tuomet atėjote prie kito išsišakojimo ir padarėte kitokį pasirinkimą. Ir staiga jūs dabar grįžote į tą patį kelią, kuriame būtumėte buvę, jeigu iš pradžių būtumėte padarę kitą pasirinkimą. Kitaip tariant, galiausiai medžio šakos pradeda susipinti ir persidengti. Niekada nėra taip, kad būtų tik vienas pasirinkimas, kurį galėjote padaryti, ir jeigu jau padarėte „klaidą“, niekada negalėsite grįžti į tą poziciją. Galite padaryti daug skirtingų pasirinkimų ir vis tiek padaryti maksimalų progresą, kurį jums buvo skirta padaryti per šį gyvenimą.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2022 Kim Michaels