Kaip išvengti nusivylimo

Klausimas: Esu apsėstas ir išgyvenau daug skausmo. Užaugau asocialioje šeimoje ir kentėjau nuo depresijos, nerimo priepuolių ir įvairių priklausomybių. Ištikimai ėjau dvasiniu keliu, naudodamasis Motinos Marijos knygoje „Išsigydykite savo Dvasines Traumas“ pateiktomis praktikomis, studijavau psichologijos knygas, budizmo knygas. Dėka šių pastangų mano situacija smarkiai pagerėjo. Ir vis dėlto, vis dar kenčiu nuo didelio nerimo. Esu įstrigęs tarsi kokioje smegduobėje, bijodamas, kad nesugebėsiu išrišti pirmykštės savasties ir kitų savasčių dvasių konglomerato. Ir ypač nežinau, kaip ištrūkti iš šio gėdos, kaltės, pasipūtimo, troškimo ir pykčio chaoso. Jaudinuosi, kad man nepavyks viso to išspręsti per šį gyvenimą ir teks toliau su tuo susidurti kitame gyvenime. Nuo to laiko, kai atradau pakylėtųjų mokytojų mokymus, dėjau dideles pastangas išspręsti šią problemą. Prašau, suteikite man tikrą išmintį ir parodykite geresnį kelią.

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2021 m. vebinare „Būkite atviromis durimis Žemės planetai“.

Na, turėtum susitelkti į faktą, kad padarei progresą, kad patobulėjai naudodamasis mokymais. Ir tuomet turi priimti sąmoningą sprendimą ir suvokti, kad egzistuoja atskiroji savastis, egzistuoja tamsos jėgos, kurios nori pakenkti tavo augimui, sukeldamos tau baimę, kad negalėsi iki galo išspręsti problemos, negalėsi to įveikti arba negalėsi to padaryti šiame gyvenime. Ir turi priimti sprendimą, kad tam nepasiduosi.

Suvokiate, kad jeigu šiandien esate geresnėje padėtyje nei buvote praeityje, tai reiškia, kad tai, ką darėte, suveikė. Ir jeigu toliau tai darysite, tai toliau veiks, ir palaipsniui darysite vis didesnį progresą, kol ateityje būsite dar geresnėje padėtyje negu esate dabar. Tos problemos, kurios šiandien atrodo neišsprendžiamos – ateis momentas, kai staiga galėsite išspręsti tą savastį čionai, aną savastį tenai, ir palaipsniui pasieksite šiuos persilaužimo taškus, kuriose suvoksite, kad iš tiesų pasikeitėte.

Jeigu yra būtina, jūs, žinoma, turėtumėte ieškoti profesionalų pagalbos su tokiomis rimtomis problemomis kaip šiuo atveju. Mes visada tai rekomenduojame. Tačiau turite suprasti, kad jeigu dabar esate geresnėje padėtyje, galėsite dar labiau pagerinti savo padėtį ateityje. Ir tiesiog turite nuspręsti neleisti šioms tamsos jėgoms atimti iš jūsų viltį. Nusivylimas yra aštriausias ginklas velnio arsenale. Ir vienas būdas tai padaryti yra pasakyti: „Na ir kas, jeigu visko neišspręsiu per šį gyvenimą, jei tik darysiu kaip įmanoma didesnį progresą, sugrįšiu geresnėje situacijoje kitame savo gyvenime, kuriame nebegimsiu į asocialią šeimą ir todėl galėsiu savo gyvenimą pradėti daug aukštesniame lygmenyje ir galėsiu tai išspręsti tame gyvenime.“ Ir tai yra daug geriau nei likti įstrigus savo dabartiniame lygmenyje visą šį likusį gyvenimą.

Padrąsinkite save ir neleiskite tamsos jėgoms kurstyti jumyse nusivylimo. Aš iš tiesų jus drąsinu. Galiu jus užtikrinti, kad taip pat yra kitų mokinių, kuriuos mes matėme, kurie buvo lygiai tokioje pačioje sunkioje situacijoje, kokioje esi tu, ir jie padarė progresą. Tai sakau ne tam, kad priversčiau tave pasijusti nepakankamai sugebančiu, o tam, kad padrąsinčiau tave, jog ką vienas padarė, visi padaryti gali, ir todėl ir tu gali tai padaryti.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2021 Kim Michaels