Individualios iliuzijos kiekviename sąmonės lygyje

Klausimas: Ar galiu nustatyti kiekvieno lygmens, kuriame esu, bazinę iliuziją? Ar yra būdas tai išsiaiškinti?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2024 m. Naujųjų Metų vebinare.

Na, jūs galite naudotis mūsų perduotais mokymais, įskaitant ir Kursu į asmeninį Meistriškumą, kuriame kylate aukštyn per septynis spindulius. Ir tai tuomet jums gali suteikti intuityvią įžvalgą, kas tai yra jums individualiai. Žinoma, egzistuoja tam tikros bendros tendencijos, tačiau iš tiesų nėra taip, kad kiekvienas žmogus, kuris yra 48 lygmenyje, turi pamatyti lygiai tokią pačią viziją apie lygiai tokią pačią iliuziją, nes ji būna suformuluota skirtingai jūsų individualiuose protuose. Tad iš tiesų galite tai atpažinti.

Tiesą sakant, nėra taip, kad kiekvienas lygmuo turėtų savo bazinę iliuziją. Tiesiog egzistuoja iliuzija, kuri jus laiko tame lygmenyje. Galite turėti kitas atskirąsias savastis, kurios nėra susijusios su konkrečiu lygmeniu, tačiau jūs vis dar galite nebūti jų išrišę. Pavyzdžiui, kai pradedate savo dvasinį kelią 48 lygmenyje, jūs vis dar galite turėti daug savasčių, kurios buvo sukurtos, kai buvote žemiau 48 lygmens, ir todėl jos yra paremtos atskirtimi ir dualizmu. Ir tai gali užtrukti šiek tiek laiko. Nėra taip, kad turite būti išrišę visas šias savastis, kad galėtumėte pradėti eiti keliu. Jūs galite neštis jas su savimi ir palaipsniui jas išrišti, kildami aukštyn.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2024 Kim Michaels