Dangus

Sunkumai atliekant gimimo traumos vizualizaciją

Klausimas: Motinos Marijos vizualizacijos, ankstesnių gyvenimų regresijos ir įėjimas į savo pasąmonę būnant būdraujančioje būsenoje man šiuo metu yra neįmanomas. Tai ką tuomet man rekomenduotumėte trečiam skyriui „Išsigydykite savo dvasines traumas“ knygoje? Ar įmanoma išsigydyti savo gimimo traumą nevizualizuojant ankstesnių gyvenimų?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2022 m. vebinare Amerikai „Demokratijos prikėlimas“.

Mes jau komentavome vizualizaciją ir sakėme, kad nėra būtina pamatyti savo ankstesnį gyvenimą detaliai. Kaip jau anksčiau sakėme, kai kurie žmonės priima vizualizaciją pernelyg pažodžiui ir galvoja, kad turi viską pamatyti iš vidinės akies. Jūs tiesiog turite atlikti pratimą ir pajausti tuos pojūčius, kuriuos pajaučiate. Šie pojūčiai gali nebūti vizualūs, tai gali būti žodžiai, tai gali būti subtilūs pajautimai. Tačiau darykite pratimą ir darykite jį tol, kol patirsite kažkokį lūžį ir pajausite, kad įvyko pokytis.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2022 Kim Michaels