Kaip vystyti susiderinimą su Kristumi viduje

Klausimas: Norėčiau užduoti klausimą apie Jėzaus perduotą susiderinimo pratimą. Tiems iš mūsų, kuriems sunkiai sekasi taikyti vizualizacijos technikas dėl hiperaktyvios vaizduotės, o ne dėl to, kad kalbame per mažai apsaugos šaukinių, galbūt egzistuoja dar kokia kita technika, kurią galėtumėte rekomenduoti susiderinimui su vidiniu Kristumi vystyti?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Jėzaus per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas vebinare „Kaip pagilinti Kristaus įžvalgumą“ 2020 metais.

Na, egzistuoja daug technikų. Tam tikra prasme, šaukiniai ir invokacijos yra įrankis, kuris iš jūsų nereikalauja vizualizuoti. Kita galimybė yra nutildyti protą, tačiau, vėlgi, tai gali būti sunku, jeigu turite, kaip sakai, hiperaktyvią vaizduotę.

Galite naudotis įvairiomis meditacijų technikomis, kuomet sukoncentruojate savo dėmesį į kvėpavimą, kurį laiką labai giliai kvėpuodami, susitelkiate į įkvėpimą ir iškvėpimą ir mėginate išlaikyti savo dėmesį sukoncentruotą į kvėpavimą. Ir kurį laiką giliai pakvėpavę, pasistengiate atpalaiduoti kūną. Galite atsigulti tai darydami. Ir tuomet galite atrasti Sen Žermeno taip pavadintą tylos tašką viduje. Tai nėra kažkokia specifinė fizinė vieta. Tai tiesiog yra tylos taškas. Ir tuomet mėginate, ne jėga nukreipti savo dėmesį, bet tiesiog kuo ilgiau laikote savo dėmesį sutelktą į tą tylos tašką. Jums neišvengiamai ims kilti mintys ir vaizdiniai. Tačiau suvokę šias mintis, tiesiog grąžinate savo dėmesį į tylos tašką.

Nemėginate gauti atsakymų į specifinius klausimus. Kuo neutralesni sugebėsite būti, tuo geriau. Ir būtent tai pakiša koją kai kuriems žmonėms, mėginantiems atlikti šį susiderinimo pratimą. Jie mėgina gauti atsakymus į specifinį klausimą. Jie mėgina gauti pagalbą specifinei problemai įveikti. Ir tai paveikia jų protą, kuomet jie negali būti toje klausymosi malonės būsenoje, toje neutralios sąmonės būsenoje, kuri yra būtina, norint gauti impulsą iš Kristaus proto.

Taip pat galite priimti sprendimą, kad nemėginsite gauti specifinių atsakymų. Tiesiog sieksite patirti kažkokį ryšį, kažkokį kontaktą, kažkokį patyrimą su Kristaus protu, arba su manimi, kaip su pakylėtuoju mokytoju, ar su kitu pakylėtuoju mokytoju, ar netgi su savo AŠ ESU Esatimi ir Kristaus AŠ. Atsiveriate patyrimui ir neieškote specifinio atsakymo.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2020 Kim Michaels