Invokacijų ir šaukinių kalbėjimo efektyvumas

Klausimas: Kartais, ypač ilgose vigilėse, tokiose kaip Motinos Marijos 500 vigilė, yra sunku išlikti susikoncentravus ir susitelkus į dabartinį momentą visą laiką, kol yra kalbamos invokacijos, tad dalis jų yra perskaitoma ganėtinai mechaniškai. Ar invokacijos vis tiek veikia, o gal tokiu atveju nėra prasmės jų kalbėti?

Atsakymas iš Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2023 m. Velykų vebinare.

Manau, kad apie tai jau anksčiau buvo komentuota, tad aš tiesiog pateiksiu trumpą apibendrinimą.

Mokytojai sakė, kad tai vis tiek veikia. Tai vis tiek daro poveikį. Žinoma, poveikis nebus toks didelis kaip tuo atveju, jeigu į tai įdėtumėte daugiau širdies. Kitaip tariant, tikroji funkcija arba idealus invokacijos kalbėjimo rezultatas yra dvasiai tekėti per ją, tekėti per žodžius. Jūs patys galite pajausti, kad atsiranda energijos srautas iš jūsų aukštesniojo aš arba iš pakylėtojo mokytojo per žodžius – būtent tai padaro maksimalų poveikį. Tačiau poveikis vis tiek bus, tad yra verta tai daryti.

Ir, žinoma, kai kalbate invokaciją, kuri gali užtrukti 40 minučių, ir turite užimtą kasdienį gyvenimą, negalite išlaikyti tokio paties budrumo visą laiką, negalite būti vienodai susikoncentravę, jūsų protas iš tiesų gali išeiti pasivaikščioti. Ir vis dėlto, yra verta tai daryti.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2023 Kim Michaels