Helijas ir širdies uždegimas

Klausimas: Čia būtų klausimas saulės sistemos Dievui – Helijui. Helijau, prašau, patark man, kaip uždegti savo širdį, kad po to galėčiau uždegti visų žmonių Žemėje širdis.

Atsakymas iš Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2024 m. Naujųjų Metų vebinare.

Man kyla klausimas, kodėl adresuoji šį klausimą Helijui? Nes mokytojai, Motina Marija ir kiti mokytojai, perdavė daug mokymų apie tai. Mačiau per daugelį metų, kaip kai kurie žmonės nori pasiekti aukščiausią įmanomą mokytoją, nori gauti pačią aukščiausią pagalbą arba nurodymus. Ir turiu pasakyti, kad tai yra šiek tiek nesubalansuota. Kadangi mokytojai perdavė daug įvairių mokymų ir įrankių, kaip atverti savo širdį, kaip išrišti pasąmonės savastis. Kitas dalykas, kurį pasakyčiau, kad jūs, kaip žmogus, negalėsite uždegti visų žmonių širdžių. Negalite veikti prieš kitų žmonių laisvą valią. Nesvarbu, ar visatos Dievas uždegtų jūsų širdį, tai jums nesuteiktų gebėjimo uždegti žmonių, visų žmonių širdžių, nes čia veikia laisva valia.

Ką galite padaryti, tai galite kelti savo pačių sąmonę, valyti savo čakras ir spinduliuoti kaip įmanoma daugiau šviesos. Tačiau viskas priklauso nuo to, ar žmonės priims tai ar ne, o tai priklauso nuo jų laisvos valios. Šiame klausime yra tarsi šioks toks nesupratimas, kaip iš tiesų veikia kelias. Tačiau iš tiesų egzistuoja įrankiai, pavyzdžiui, yra širdies išvalymo rožinis. Ir daugelyje diktavimų taip pat yra apie tai kalbama.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2024 Kim Michaels