Apie materializavimo technikas

Klausimas: Kaip man susikoncentruoti į materializavimą to, ko noriu savyje, kad tai galėtų materializuotis fiziškai? Pastebiu, kad kai kažko noriu, vis ieškau to išorėje. Skaičiau, kad turime jaustis taip, tarsi tai jau turėtume, ir turėtume likti dėkingumo būsenoje, kad jau turime tai, ko trokštame, ir tik tada tai galės materializuotis. Ar galėtų pakylėtieji mokytojai daugiau papasakoti apie šią techniką ir pamokyti mus, kaip galėtume gauti tai, ko trokštame?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2021 metų Rusijai skirtame vebinare „Įveikite pranašumo sąmonę ir jausmą, kad esate nevientisi, sutraumuoti ir susikoncentravę į išorę“.

Na, tai, žinoma, siejasi su ankstesniu klausimu, kuomet jūs, taip, galite naudotis įrankiais ir technika, kurią tu aprašei, sutelkdami save į tokią proto būseną, kurioje jaučiatės taip, tarsi tai jau turėtumėte, ir tai dažnai gali būti paskutinis žingsnis, pritraukiantis kažką iš emocinės karalijos į fizinę plotmę.

Vienas iš didžiausių blokų žmonėms materializuoti tai, ko jie trokšta, yra tai, kad jie daugeliu atvejų jau turi tam tikrą viziją apie tai identiteto arba mentalinėje karalijoje. Tačiau jie turi konfliktuojančias emocijas, kurios neleidžia tam pereiti į fizinę plotmę, nes, žinoma, pirmiausia tai turi pereiti per emocinį kūną ir tik tuomet gali patekti į fizinę plotmę.

Dirbdami su savo emocijomis ir susikurdami jausmą, kad jūs jau tai turite, galite išardyti tą bloką emociniame kūne, kad šie dalykai galėtų materializuotis fiziškai. Egzistuoja technikos, kurios gali veikti, tačiau klausimas, vėlgi, yra, ko jūs iš tiesų norite? Kaip tai deri su jūsų dangiškuoju planu ir jūsų dvasiniu augimu? Ir štai čia jums reikia padaryti tai, apie ką kalbėjau ankstesniame atsakyme, kuomet jūs atskleistumėte tas savastis, kurios gali jus atitraukti, nukreipti jūsų dėmesį nuo kelio.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2021 Kim Michaels