ar Padėti sau ar padėti pasauliui?

Padėti sau ar padėti pasauliui?

Klausimas: Trokštu padėti savo šaliai ir visai planetai patobulėti ir labiau priartėti prie aukso amžiaus. Šiam tikslui, tarp kitų dalykų, esu pasiruošęs kalbėti invokacijas dėl pasaulinių problemų, perduotas pakylėtųjų mokytojų. Tačiau dėl savo psichologijos, negaliu ilgą laiką daryti to paties. Todėl invokacijas galiu kalbėti tik ribotą laiką, nors ir turiu laisvo laiko tai daryti, be to taip pat turiu dirbti su savo psichologijos ir savo gimimo traumos gydymu, ir turiu kalbėti tam skirtas invokacijas. Ir problema, su kuria šiuo metu susiduriu, yra, kaip suderinti šiuos du dalykus – invokacijų, skirtų mano asmeninėms traumoms gydyti, kalbėjimą su invokacijų, skirtų pasaulinėms problemoms spręsti, kalbėjimu. Atrodo tarsi turėčiau paaukoti vieną iš šių veiklų, jeigu noriu daryti kitą. Ar yra koks nors būdas suderinti šias dvi veiklas – savo psichologijos gydymą su pokyčių į pasaulį nešimu, ir daryti tai subalansuotu būdu?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Jėzaus per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2021 metų vebinare „Ideologijų eros pabaiga“.

„Pirmiausia ieškokite Dievo karalystės ir Jo teisumo, o visa kita jums bus pridėta“. Kas yra Dievo karalystė ir Jo teisumas? Tai yra jūsų asmeninės psichologijos išsprendimas. Jeigu pasiekėte tašką, kuriame jaučiate tarp šių dviejų dalykų egzistuojantį konfliktą, tuomet susikoncentruokite į savo asmeninės psichologijos sprendimą, ir tuomet jums taps lengva pamatyti, ką turėtumėte daryti dėl pasaulinių problemų. Rekomenduoju naudotis specifinėmis invokacijomis, kurios yra skirtos jūsų psichologijai, ir nejausti kaltės ar įtampos dėl to, kad nekalbate invokacijų dėl pasaulinių problemų.

Yra daug pakylėtųjų mokytojų mokinių, kurie naudojosi šaukiniais arba invokacijomis ir jautė, kad turėtų juos kalbėti dėl pasaulinių problemų. Tačiau jie tuo pasinaudojo kaip pretekstu nespręsti savo pačių psichologijos, kaip šis pasiuntinys tai suvokė praėjusio amžiaus paskutiniojo dešimtmečio pradžioje kalbėdamas Summit Lighthouse šaukinius. Ateina toks momentas, dažnai tai būna pradžioje, kai atrandate dvasinį kelią, ir yra visiškai gerai koncentruotis į pasaulines problemas, tačiau ateina momentas, kai pradedate suvokti, kad jums reikia rimčiau pradėti dirbti su savo pačių psichika. Ir tuomet yra visiškai teisėta atidėti į šalį invokacijas ir šaukinius, kurie yra skirti pasaulinėms problemoms, ir susikoncentruoti į psichologines problemas. O tuomet, kai pradėsite jas išspręsti, nebebus jokio konflikto dėl pasaulinių problemų sprendimo.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2021 Kim Michaels