Dangus

Avatarai ir laisvos valios mįslės įminimas

Klausimas: Mokymuose buvo minėta, kad mes, avatarai, galėjome čia ateiti su klaidingu laisvos valios supratimu ar bent jau nepaisydami mūsų mokytojų aukštesnėje karalijoje patarimo. Tačiau taip pat yra kitų mokymų, kuriuose yra sakoma, kad avatarai pasisiūlė čia įsikūnyti, siekdami pasitarnauti žmonijai, suteikti žmonijai pasirinkimą, ar ji seks puolusiomis būtybėmis, ar avatarais. Ar galėtų mokytojai pakomentuoti šiuos du regimai skirtingus mokymus?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2023 m. Naujųjų Metų vebinare „Buvimas dvasingu žmogumi chaotiškame pasaulyje“.

Na, visų pirma, egzistuoja skirtingos avatarų grupės, atėjusios iš skirtingų natūralių planetų, ir jie turėjo skirtingas priežastis arba motyvus ateiti į Žemę. Tačiau visų antra, turite suvokti, kad šie du dalykai nėra tarpusavyje nesuderinami, jie vienas kito nepaneigia. Jūs galite savanoriškai pasisiūlyti, savo prote, įsikūnyti žemesnėje planetoje, kad laikytumėte tenai dvasinę pusiausvyrą ir suteiktumėte žmonėms alternatyvą puolusioms būtybėms, ir tuo pat metu vis dar galite turėti tam tikrą klaidingą laisvos valios supratimą. Tai, tiesą sakant, yra labai dažnai pasitaikantis scenarijus, galiojantis daugumai į Žemę atėjusių avatarų.

Nesupraskite to klaidingai, mes nesakome, kad neatliekate tarnystės įsikūnydami Žemėje. Nesakome, kad nenorime, jog avatarai įsikūnytų Žemėje kaip atsvara puolusioms būtybėms. Nebūtinai yra taip, kad įsikūnijate Žemėje nepaisydami savo dvasinių mokytojų patarimo, jūs tiesiog nesuvokėte, ką jūsų dvasiniai mokytojai mėgina jums pasakyti apie laisvą valią ir kaip ji pasireiškia nenatūralioje planetoje.

Suprantate, kad yra avatarų, kurie nesuvokė laisvos valios reikšmės, tačiau norėjo čia įsikūnyti tarnauti. Taip pat yra kitų avatarų, kurie pradėjo suvokti laisvos valios reikšmę, tačiau jie žinojo, kad yra kažkas, ko jie dar iki galo nesuprato. Dalis jų motyvacijos ateiti į Žemę buvo sužinoti, suvokti tai, ko jie nesuprato. Egzistuoja sudėtingos priežastys, kodėl avataras ateina į Žemę, ir mes taip pat sakėme, kad jūs galite turėti vieną priežastį savo sąmoningame prote, tačiau gali egzistuoti gilesnės priežastys, kurias dar ne visai matote ir kurias galite pamatyti dabar, ir tai yra raktas į jūsų pakylėjimą iš nenatūralios planetos – kad pamatytumėte tai, ko nepamatėte natūralioje planetoje, ir išspręstumėte tai, ko neišsprendėte natūralioje planetoje.

Tačiau iš tiesų egzistuoja skirtingos avatarų grupės Žemėje, ir mes turėjome nuo kažko pradėti, perduodami tam tikrus mokymus, ir galiausiai duosime vis daugiau ir daugiau, kol, reikia tikėtis, aprėpsime visą spektrą.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2023 Kim Michaels