Kas yra demonas?

Klausimas: Kadangi invokacijose dažnai yra minimi demonai, ar galėtų mokytojai pakomentuoti, kas jie tokie yra? Kas yra demonas? O taip pat, kaip yra sukuriamas demonas? Kiek laiko užtrunka suformuoti demoną? Ar demonai yra sielos, kurios labai stipriai išklydo iš kelio, o gal jie tiesiog yra tankių, tamsių energijų konglomeratai, įgiję autonomiją ir agresyviai veikiantys prieš žmoniją? Kas yra demonas? Mes turime laisvą valią, o ką turi demonas? Ar galime išsakyti prašymus pakylėtiesiems mokytojams juos likviduoti?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2021 metų Rusijai skirtame vebinare „Įveikite pranašumo sąmonę ir jausmą, kad esate nevientisi, sutraumuoti ir susikoncentravę į išorę“.

Mes jau esame perdavę įvairius mokymus apie demonų sukūrimą, tačiau, kad galėtumėte juos lengvai rasti vienoje vietoje, pasidalinsiu keliomis mintimis apie tai.

Ankstesnėse dispensacijose tradiciškai buvo kalbama apie demonus aiškiai neapibrėžiant, kas jie tokie yra ar kaip jie buvo sukurti. Šioje dispensacijoje perdavėme mokymą, kad dauguma demonų yra žmonių ir puolusių būtybių tvariniai, savo dėmesį pradėjusių koncentruoti į tam tikrą dalyką, pavyzdžiui, į karą.

Jie pradeda koncentruotis į karą, koncentruojasi į karą identiteto, mentaliniame, emociniame ir fiziniame lygmenyje. Ir per šį energijos koncentravimą sukuriate demoną emocinėje karalijoje. Jūs taip pat galite sukurti padarus arba kolektyvinius padarus mentalinėje ir identiteto karalijose, susijusius su karu, tačiau tai, ką mes paprastai vadiname demonu, egzistuoja emocinėje karalijoje.

Tai yra būtybė, sukurta žmonių ir puolusių būtybių trijose aukštesnėse karalijose. Ji neturi trilypės liepsnos, ji neturi Sąmoningojo AŠ, ji neturi laisvos valios. Ji yra užprogramuota reaguoti pagal tam tikrą matricą, ji nesugeba atsitraukti, pažvelgti į save ir pakeisti matricą. Ji yra tarsi kompiuteris, robotiškai vykdantis tą pačią programą. Demonas turi tam tikrą suvokimą, jog, kad galėtų išgyventi, jam reikia energijos iš žmonių.

Tad jeigu demonas bus sukurtas iš kare vienas kitą žudančių žmonių, jis trauks žmonių emocinius kūnus, skatindamas juos įsitraukti į karą ar kitas smurto formas, kad galėtų vogti per šiuos veiksmus paleidžiamą energiją. Ir yra demonų, kurie energiją siurbia net ir tuomet, kai žmonės dalyvauja kariuomenėje, ginklų gamyboje, ginklų vystyme, kai jie mokosi naudotis ginklais, kai galvoja apie ginklus, kurie yra naudojami žmonėms žudyti, ir visi šie dalykai.

Mes taip pat kalbėjome ir apie kitos rūšies demoną, ir tai yra, kad puolusios būtybės iš esmės gali nugrimzti į tokį žemą lygmenį, kad jose nebelieka jokios savimonės, jos iš tiesų nebeturi laisvos valios, jos nesugeba keistis. Ir jas tuomet taip pat galima laikyti demonais, kadangi jos egzistuoja tame pačiame mechanizacijos lygmenyje kaip ir demonas.

Ir, žinoma, jums, pakylėtųjų mokytojų mokiniams, yra svarbu žinoti, kad šios tamsos būtybės egzistuoja, nes kaip galėsite nuo jų išsilaisvinti, jeigu nežinosite, kad jos egzistuoja? Kaip galite apsisaugoti nuo geriamame vandenyje esančių bakterijų nežinodami, kad šios bakterijos egzistuoja?

Jūs, žinoma, galite išsakyti apsaugos prašymus. Ir daugelyje invokacijų mes norime, kad išsakytumėte prašymus jų surakinimui, kad galėtume išlaisvinti nuo jų planetą, kad galėtume išvalyti juos iš kolektyvinės sąmonės.

Na ir dabar, žinoma, mes taip pat kalbame apie padarus, kolektyvinius padarus, ir netgi tam tikras kolektyvinėje sąmonėje egzistuojančias matricas. Tad kuo jie skiriasi nuo demonų?

Na, pagrinde tuo, kad demonai yra agresyvesni. Jie labiau tiesioginiu ir agresyvesniu būdu siekia veikti žmones. Ir todėl jie yra galingesni tiems žmonėms, kurie yra pažeidžiami jų įtakai. Mes, pavyzdžiui, galime kalbėti apie karo demoną, kuris labai agresyviai siekia užvaldyti žmonių protus ir priversti juos atsidurti būsenoje, kurioje jiems nerūpi karo pasekmės ir jie yra absoliučiai pasiryžę eiti į karą ir nužudyti kuo daugiau žmonių.

Ir taip pat, pavyzdžiui, galime kalbėti apie tabako padarą, ir šis padaras siekia priversti žmones rūkyti. Tačiau jis nėra toks agresyvus kaip karo demonas. Tad tam tikra prasme, galėtume sakyti, kad padarai yra sukuriami tuo pačiu būdu – sukoncentruojant energiją, prie jo sukūrimo dažnai atveda tam tikri fiziniai veiksmai. Tačiau mes pasirinkome naudoti šiek tiek skirtingus žodžius skirtingam šių būtybių agresijos lygiui įvardinti.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2021 Kim Michaels