Į save sukoncentruotos tiesos paieškos

Klausimas: Matau, kad egzistuoja tokie multimilijardieriai kaip Ilonas Maskas, kurie teigia norintys sužinoti tiesą ir realybę. Pavyzdžiui, Ilonas Maskas sako norintis sužinoti dalykus tokius, kokie jie iš tiesų yra. Ar tokio tipo būtybės yra puolusios, o gal jos jau pradeda palikti puolusį mąstymą?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2022 m. vebinare „Demokratija ir Kristiškumas“.

Turite čia, vėlgi, suvokti, kad ką sakiau ankstesniame atsakyme galioja ir čia. Kai kurie žmonės nėra puolusios būtybės, tačiau jie turi puolusios sąmonės elementų. Netgi yra tokių puolusių būtybių, kurios sako, kad nori pažinti tiesą, nori pažinti dalykus tokius, kokie jie iš tiesų yra.

Tačiau ar iš tiesų jos to nori? Ar jos yra neutralios? Ar jos, vėlgi, tiesiog yra visiškai susikoncentravusios į save, turi labai stipriai į save sukoncentruotą motyvaciją? Kodėl jos nori pažinti dalykus tokius, kokie jie yra? Ar taip yra dėl to, kad galėtų tai išsakyti, kad galėtų šitaip reklamuoti save, pristatinėdamos save tais, kurie skleidžia tiesą ir padeda žmonėms mūsų visuomenėje pasiekti suvokimą, kaip viskas iš tiesų yra? Ar nėra už viso to kažkokios į save sukoncentruotos motyvacijos? O jeigu yra tokia motyvacija, tuomet viskas yra labai paprasta: jos negali pažinti realybės, kokia ji iš tiesų yra, nes kaip pažįstate realybę? Tiktai įžengdami į neutralią proto būseną, ir negalite įžengti į neutralią proto būseną, jeigu turite šį nesubalansuotą koncentravimąsi į save ir šią ambiciją save reklamuoti.

Daugelis žmonių, žinoma, tai turi, yra pilna tokių pavyzdžių, ir daugelis guru šiandieniniame pasaulyje turi šią ambiciją. Jie susiderina su kažkokiomis būtybėmis mentalinėje karalijoje, kurios jiems perduoda visokiausius įmantrius mokymus, ir tuomet jie eina ir pristatinėja šiuos mokymus kaip aukščiausią tiesą, kurios niekas niekada anksčiau neturėjo. Vėlgi, tai yra į save sukoncentruotas, save reklamuojantis elgesys, ir negalite tapti atviri pakylėtiesiems mokytojams būdami šiame mąstyme. Tad kaip galėsite pažinti dalykus tokius, kokie jie iš tiesų yra? Tik per Kristaus sąmonę galite pažinti dalykus tokius, kokie jie iš tiesų yra.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2022 Kim Michaels