Kaip elgtis su senėjimu

Klausimas: Noriu gyventi. Tačiau man nepatinka gyventi skausme, ar bijant to, ką mirštant dažnai tenka patirti Žemėje. Kaip ligotiems eiti keliu, jeigu jie serga ir serga chroniškomis ligomis, ir didžiąją savo dėmesio dalį, jeigu ne visą savo dėmesį, koncentruoja į fizinio kūno išgydymą? Yra sakoma, kad mirti yra lengviau negu gimti. Bet jeigu mirštame pamažu, tai reiškia, jog galime daug metų gyventi skausme, ir kaip tuomet mums išlaikyti pastovų progresą kelyje, jeigu vienintelė paguoda, kurios siekiame, yra išsivaduoti iš skausmo ir nebūti kūne? Kai kurie pakylėtųjų mokytojų mokiniai yra vyresnio amžiaus ir jie nebesimėgauja gera sveikata.

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2022 m. vebinare Amerikai „Demokratijos prikėlimas“.

Aš, žinoma, puikiai suprantu tavo situaciją, daugelio žmonių situaciją. Ir, žinoma, jaučiu užuojautą. Tačiau realybė yra tokia, kad tokioje būsenoje, kokioje šiandien yra Žemė, su tokiu dabartiniu materijos tankumu ir kolektyvinės sąmonės tankumu, bus žmonių, tarp jų ir dvasingų žmonių, kurie sirgs įvairiomis ligomis vyresniame amžiuje. Mes jau anksčiau apie tai kalbėjome, kad priežastys tam gali net nebūti jūsų individuali karma, tai gali būti kažkas, ką jūs prisiėmėte, nes laikote dvasinę pusiausvyrą ir taip toliau. Aš jums rekomenduočiau paleisti save iš tam tikrų lūkesčių, kuriuos galėjote turėti apie tai, ką reiškia būti dvasingu žmogumi. Kai kurie iš jūsų įstūmėte save į situaciją, kurioje jaučiate turintys labai daug ką daryti, pavyzdžiui, kalbėti labai daug šaukinių ar invokacijų, ir jums darosi vis sunkiau tai daryti dėl savo kūno ir jo negalavimų.

Išlaisvinkite save iš šių lūkesčių ir darykite tai, ką galite, kad tai nebūtų našta. Jūs taip pat galite atlikti pokytį ir suvokti, kad ligą, kad ir kokia skausminga ir nemaloni ji gali būti, galima laikyti galimybe įveikti visą šią sąmonę, kuri yra sukoncentruota aplink fizinį kūną. Pažvelgę į žmones Žemėje matote, kad daugelis žmonių turi prisirišimą prie kūno, prie buvimo jaunu, sveiku ir stipriu, ir gebančiu daryti viską, ką jie nori daryti su kūnu. Ir jeigu jūs to negalite daryti, tuomet rekomenduočiau atlikti pokytį. Galite gilintis į mūsų mokymus, kuriuos mes davėme. Taip pat galite atrasti kitus mokymus, kuriuose yra pabrėžiama būtinybė įveikti prisirišimą prie kūno, priklausomybę nuo kūno, pakeičiant savo suvokimą apie kūną.

Taip pat rekomenduoju naudotis įrankiais, kuriuos perdavėme darbui su savo psichologija ir gilesnėmis problemomis. Knygas, kuriomis dabar naudojatės dalyvaudami šioje vigilėje, galite studijuoti individualiai. Iš tiesų pažvelkite, koks yra jūsų požiūris į kūną, į fizinę karaliją, ir supraskite, kad kai tampate pasiruošę pakilti, paliekate ne tik šį fizinį kūną, kuriame esate šiuo metu, bet paliekate net ir pačią galimybę kada nors grįžti į fizinį kūną. Jeigu esate pasiryžę užsitarnauti savo pakylėjimą, jums būtų labai konstruktyvu dirbti su visų prisirišimų prie fizinio kūno įveikimu. O prisirišimai, žinoma, gali egzistuoti tik atskirosiose savastyse, kurias susikūrėte, dažnai ankstesniuose gyvenimuose. Išnaudokite visą jums likusį laiką, visą dėmesį, kurį turite, dirbdami su tuo. Prašykite mūsų pagalbos. Naudokitės įrankiais, kurie prašo mūsų pagalbos padėti jums pamatyti, ką galite pamatyti apie fizinį kūną.

Dirbkite dėl šio pokyčio savo požiūryje. Užduokite sau klausimą: „Kas man neleidžia palikti ne tik šio fizinio kūno, bet net ir galimybės fiziškai įsikūnyti? Ar aš iš tiesų esu pasiruošęs savo pakylėjimui? O gal turiu kažkokią savastį, kuri yra prisirišusi prie buvimo fiziniame kūne ir gali sukliudyti man visiškai ir visam laikui palikti Žemę?“ Dirbkite su tuo. Siekite apnuoginti šias savastis ir kuo labiau save išlaisvinkite nuo prisirišimo prie kūno. Tai padarys jūsų gyvenimą su liga, su skausmu, lengvesnį, ir taip pat suteiks jums didesnį komfortą paskutiniais jūsų gyvenimo metais.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2022 Kim Michaels