Ar galime išvengti savižudybės pasekmių?

Klausimas: Jėzus sakė, kad tie, kurie nusižudo, po mirties nueina į emocinę karaliją. Ar tai galioja ir tiems, kurie nusižudė Prajagradže? Manau, kad tai yra vieta, kurioje, jeigu tenai nusižudote, neužsitraukiate savižudybės nuodėmės.

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2024 m. Naujųjų Metų vebinare.

Tai yra klaidingas mokymas. Nėra tokios vietos Žemėje, kurioje galėtumėte nusižudyti ir išvengti savižudybės pasekmių. Esmė čia yra ne nuodėmė, esmė yra, kokį poveikį tai padaro jūsų sąmonei, kai jūs tai padarote. Nes jūs, nusižudydami, atsisakote savo atsakomybės, atsisakote prisiimti pilną atsakomybę už savo augimą ir savo sąmonės būseną.

Mėginate nuo kažko pabėgti, ir šitai, žinoma, reiškia, kad potencialiai atsiveriate jėgoms astralinėje plotmėje, kurios greičiausiai jus įtrauks į astralinę plotmę. Nėra jokios tokios vietos ir būdo išvengti poveikio savo sąmonei. Nes tai, kas jus verčia žudytis, yra, žinoma, iš dalies sukelta jūsų neišspręstos psichologijos. Iš dalies tai sukelia jūsų atsivėrimas tamsos jėgoms, ir abu šie veiksniai toliau jus veiks po fizinio kūno mirties. Štai kodėl mes griežtai patariame nesižudyti, nes tai iš tiesų jums nepadeda pabėgti nuo to, nuo ko mėginate pabėgti. Galite rasti knygas ir video internete apie žmones, kurie pabuvojo ant mirties slenksčio po mėginimo nusižudyti ir grįžo atgal. Ir jie papasakojo apie tai, ką patyrė, ir jie visi sutaria, kad tai jiems visiškai nepadėjo ir jie nepabėgo nuo savo problemų tai darydami.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2024 Kim Michaels