Dangus

Žmonės gyvūno kūne? (Ir savastis, slypinti už šio klausimo)

Klausimas: 1999 metais vairavau automobilį ir staiga išgirdau balsą: „Ji nori būti tavo kate“. Žinau, kad mano vedliai šitaip priminė faktą, kad mano mediumas man pasakė, jog dabartiniame savo amžiuje turėsiu vaiką. Mane tai labai nustebino ir aš paklausiau, kodėl ji norėtų tai daryti. Jie pasakė, kad jai reikia laiko ir ji nori su manimi pabūti. Atsakiau, kad man tai tinka. Ir pasakiau jiems, kad pasiųstų ją pas moterį, kurią žinojau užsiimant kačių gelbėjimu. Ir paprašiau jų man pasakyti, kaip ji atrodys. Jie man pasakė, kad ji bus dėmėta. Kačiukas su dėmėmis pasirodė prieglaudoje ir jis septynerius metus buvo mano kate, kol staiga vieną dieną mirė. Tuo pat metu aš taip pat turėjau ir žmogiškus vaikus. Mokytojai sakė, kad žmonės niekada negrįžta į gyvūnus, kai jau yra pradėję inkarnuotis žmonėmis, bet man atrodo, kad būtent tai ir įvyko. Ir man taip pat atrodo, kad mes turėjome daug karmos, kad ji taip stipriai norėjo būti mano kate. Žinau, kad tokios situacijos yra individualios. Tačiau norėčiau žinoti, kaip dažnai tai nutinka. Ar galėtų Mokytojai tai paaiškinti?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2022 m. vebinare Amerikai „Demokratijos prikėlimas“.

Vienintelis mano komentaras būtų patvirtinti mokymą, kad žmonės negrįžta inkarnuotis gyvūnais. Tau gali būti naudinga ištirti, kas tavo psichologijoje padarė tave atvirą tuo patikėti. Kodėl tau tai yra svarbu? Koks yra tavo pamatinis mąstymas ir įsitikinimai apie tai? Ir tuomet naudokis mūsų įrankiais su tuo dirbti ir galėsi, jeigu to norėsi, atpažinti tam tikras atskirąsias savastis.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2022 Kim Michaels