Dangus

Jėzus ir reinkarnacija

TEMOS: Reinkarnacijos sąvoka yra labai sena - Jėzus mokėsi apie reinkarnaciją Rytuose - vyras, kuris nuo gimimo buvo aklas - Jonas Krikštytojas buvo vėl atėjęs Elijas.

Klausimas: Ar Jėzui buvo pažįstama reinkarnacijos idėja?

Atsakymas iš pakylėtojo mokytojo Jėzaus per Kim Michaels:

Reinkarnacijos tema daugeliui krikščionių gali pasirodyti šokiruojanti, tačiau turiu svarių priežasčių prašydamas jūsų apie tai pamąstyti. Pradėkime nuo istorinių faktų. Reinkarnacijos idėja buvo neatskiriama šios planetos religinio gyvenimo dalis nuo rašytinės istorijos ištakų (ir, tiesą sakant, dar anksčiau). Kai vaikščiojau Žeme, Izraelyje buvo daug grupių ir sektų, tikėjusių reinkarnacija. Neseniai vykę archeologiniai kasinėjimai parodė, kad priklausiau esenų bendruomenei Kumrane. Esenai tikėjo reinkarnacija.

Sakiau tau, kad keliavau į Rytus ir tenai studijavau bei praktikavau induizmo ir budizmo religijas. Šios religijos moko reinkarnacijos. Tad manau net ir konservatyviausi krikščionys turėtų sugebėti priimti idėją, jog Jėzus Kristus tikrai buvo susipažinęs su reinkarnacijos idėja. Dabar šiek tiek praplėskime mūsų klausimą ir pažvelkime, ar Biblijoje nesama kokių nors užuominų apie reinkarnaciją. Paimkime ištrauką, kurioje rašoma, kaip išgydžiau nuo gimimo aklą vyrą. Kai jį išgydžiau, mokiniai paklausė manęs: „Kas nusidėjo, šis vyras ar jo tėvai?“

Koks tikslas užduoti tokį klausimą? Akivaizdu, jog mano mokiniai turėjo tikėti, kad šis vyras dėl savo aklumo galėjo būti kaltas pats. Bet juk jis gimė būdamas aklas. Tai kada gi jis galėjo nusidėti? Žinau, jog kai kurie teologai samprotauja, kad tikriausiai jis nusidėjo įsčiose, bet argi tai neatrodo absurdiška?

PASTABA: Likusį atsakymą rasite knygoje: "Mistinis Jėzaus mokymas".

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2003 Kim Michaels