Nelaimingi nutikimai ir karma

Klausimas: Ar lėktuvas sudūžta dėl paprasčiausio nelaimingo atsitikimo, o gal tai nutinka dėl kažkokios neišvengiamybės? O galbūt nelaimingi nutikimai priklauso nuo lėktuvo įgulos arba lėktuvo piloto vidinės būsenos tuo konkrečiu laiko momentu?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2021 metų Rusijai skirtame vebinare „Įveikite pranašumo sąmonę ir jausmą, kad esate nevientisi, sutraumuoti ir susikoncentravę į išorę“.

Norėčiau pakalbėti apie įvairių rūšių nelaimingus atsitikimus. Žinau, kad lėktuvo sudužimas visada yra labai dramatiškas įvykis, kadangi dažniausiai žūsta visi juo skridę žmonės. Ir tai yra labai staigiai įvykstantis incidentas. Tačiau, žinoma, daug daugiau žmonių žūsta automobilių avarijose nei lėktuvų katastrofose.

Tad kas sukelia nelaimingą atsitikimą? Na, daugeliu atvejų, tai yra ganėtinai sudėtingas dalykas. Jeigu kalbame apie automobilio avariją, kuomet tam tikras individas ar netgi nedidelė žmonių grupė yra sužeidžiami arba žūsta, dažniausiai tai nutinka dėl žmonių karmos. Ir taip pat, žinoma, tai priklauso nuo žmonių sąmonės.

Daugeliu atvejų, skirtumas tarp įvykusio ir neįvykusio incidento gali būti labai mažas. Vos viena neatidumo akimirka gali sukelti avariją, kurios būtų buvę galima išvengti, kad ir kokia būtų su tuo susijusi karma.

Kai kalba pasisuka apie lėktuvą, kuriuo gali skristi keli šimtai žmonių, tuomet, tam tikru laipsniu, tai yra karma, nebūtinai visų žmonių, tačiau didžiosios žmonių dalies. Tai taip pat, žinoma, gali priklausyti nuo įgulos, lėktuvo kontrolierių, tačiau tai taip pat gali priklausyti nuo remonto brigados, nuo techninės priežiūros komandos, ar jie pakankamai kruopščiai patikrino lėktuvą. Tai netgi gali priklausyti nuo lėktuvų kompanijos ir kaip gerai ji prižiūri savo lėktuvus, o galbūt ji yra linkusi rizikuoti ir tikėtis, kad lėktuvas nenukris, nors jis ir nebuvo prižiūrimas griežtai pagal taisykles. Tad čia egzistuoja daug sudėtingų dalykų, kurie vaidina savo vaidmenį. Ir kuo daugiau žmonių dalyvauja incidente, tuo viskas darosi sudėtingiau.

Gautama Buda kalbėjo apie „susietąją kilmę“. Tad galite pažvelgti į lėktuvo sudužimą. Ir galite sakyti, kad kažkuri variklio dalis patyrė metalo nuovargį, dėl kurio sudegė variklis. Ir tai galiausiai privertė lėktuvą sudužti.

Tačiau tai nėra vienintelė priežastis. Egzistuoja platus veiksnių spektras, kaip ką tik aprašiau, kurie dalyvauja šiame scenarijuje. Ir kaip sakiau, kuo daugiau žmonių dalyvauja, tuo sudėtingesnis darosi paveikslas. Jeigu galėtumėte tai matyti iš pakylėtosios perspektyvos, jūs, pavyzdžiui, galėtumėte matyti, kad lėktuvas skrenda aukštai danguje, su jame sėdinčiais 300 žmonių. Ir galėtumėte matyti, kad nuo šių žmonių aurų į jų gimtąją šalį, į jų šeimą, į jų darbinę situaciją driekiasi tam tikros energijos vijos, energijos siūlai.

Jie driekiasi emociniame, mentaliniame ir identiteto lygmenyse. Ir pamatytumėte šį labai, labai sudėtingą šių energetinių ryšių tinklą. Tai gali būti ryšiai su ta vieta, į kurią jie vyksta, ryšiai su ta vieta, iš kurios jie atvyksta. Tai netgi gali būti ryšiai su vieta, virš kurios jie skrenda. Tai yra labai, labai sudėtingas energijos linijų tinklas, ir tai yra dinamiškas tinklas, kuris su laiku keičiasi.

Kai kuriais atvejais galėtumėte matyti, kad jau nuo lėktuvo pakilimo momento incidentas iš tiesų yra nulemtas, tačiau kitais kartais tai gali būti besirutuliojanti matrica, kuri atveda prie incidento arba kartais, labai nedideliu skirtumu, užkerta incidentui kelią. Yra daug tame dalyvaujančių veiksnių, ir iš tiesų nėra prasmės kalbėti apie vieną konkrečią priežastį.

Skrisdami jūs, žinoma, galite išsakyti prašymus dėl lėktuvo techninio ir mechaninio funkcionavimo, dėl įgulos ir lėktuve esančių žmonių saugumo, dėl lėktuvą supančių sąlygų, pavyzdžiui, oro sąlygų ir kitų lėktuvų, ir dėl jūsų skrydžio saugumo.

Ir tuomet taip pat galite išsakyti prašymus savo Kristaus AŠ ir AŠ ESU Esačiai, kad jie jus nukreiptų nepasirinkti tam tikro skrydžio, jeigu egzistuoja nelaimingo atsitikimo potencialas, ir tai nėra jūsų dangiškojo plano dalis tame dalyvauti. Todėl galite imtis tam tikrų priemonių individualiame lygmenyje, kad maksimaliai padidintumėte savo saugumą keliaudami.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2021 Kim Michaels