Dangus

Kodėl mums reikia tiek daug įsikūnijimų?

Klausimas: Regis, kad dedant ryžtingas pastangas yra įmanoma pakilti aukštyn per daug sąmonės lygmenų per vieną gyvenimą. Jeigu tai yra tiesa, kodėl tuomet mes tiek ilgai buvome įsikūnijime Žemės planetoje, ir kodėl turėjome nugyventi tokį milžinišką skaičių fizinių įsikūnijimų?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2023 m. Naujųjų Metų vebinare „Buvimas dvasingu žmogumi chaotiškame pasaulyje“.

Na, jeigu esate dvasios mokinys, pasiekęs tam tikrą sąmonės lygį savo ankstesniame gyvenime, ir jeigu einate dvasiniu keliu ir suvokiate, kokia yra dvasinio kelio esmė, tuomet turite potencialą pakilti aukštyn per daug pakopų šiame gyvenime. Tačiau tai nereiškia, kad savo pirmame įsikūnijime, ar daugelyje savo ankstesnių įsikūnijimų, turėjote potencialą pakilti aukštyn per daug pakopų. Visa tai priklauso nuo jūsų individualaus augimo proceso. Ir kaip jau anksčiau sakėme, turite būti patyrę tam tikrą kiekį patirčių, kad galėtumėte pakilti į aukštesnius sąmonės lygius.

Galėtume sakyti, kad ilgą laiką nuo tada, kai atėjote į įsikūnijimą, jums tiesiog reikėjo patirti daug, daug patirčių, dažnai pasikartojančių patirčių, kol transcenduodavote tam tikrą sąmonės lygį ir pakildavote vieną ar keletą laiptelių aukščiau. Tačiau kai pasiekėte tam tikrą lygmenį, kuriame pradėjote sąmoningai suvokti kelią ir sekti dvasiniu mokymu, štai tuomet yra tas momentas, kai turite potencialą pakilti aukštyn per daug laiptelių.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2023 Kim Michaels