Dangus

Karmos susikūrimas už komentarus internete

Klausimas: Ar gali komentarų rašymas internete sukurti karmą? Ir ar yra būtina rašyti komentarus internete, kad padarytume žmonėms gerą poveikį? O gal tiesiog pakanka stengtis kelti savo sąmonę dėl pakylėjimo ir išsakyti prašymus pakylėtiesiems mokytojams per invokacijas?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2021 m. vebinare „Būkite atviromis durimis Žemės planetai“.

Na, mano mylimieji, tai yra svarbus klausimas. Nes, nors turėtų būti akivaizdu, iš tiesų yra daug žmonių, ir tarp jų yra net ir pakylėtųjų mokytojų mokinių, kurie, regis, tiki, jog komentarų rašymas internete nesukuria karmos. Tačiau kaip tai negalėtų sukurti karmos, jeigu visa kita sukuria karmą? Jeigu rašote komentarus, kurie veikia kitus žmones, tuomet yra akivaizdu, jog susikuriate karmą. Jeigu dalinsitės komentarais iš kitų žmonių ir tie komentarai darys varžantį poveikį žmonėms, susikursite karmą.

Pamąstykite, kaip šiandien viena žinute feisbuke gali pasidalinti daug, daug žmonių. Jeigu nueisite į feisbuką ir pažvelgsite į kai kuriuos iš šių pasidalinimų, kurie surenka milijonus „patiktukų“ ar milijonus „pasidalijimų“, tuomet, kai kuriais atvejais, tie, kurie šią žinutę sukūrė, susikūrė milžinišką karmą, nes jie paveikė daug, daug žmonių. Jūs skleidžiate kai kuriuos iš šių komentarų, kurie neturi faktinio pagrindo, kurie neturi ryšio su realybe, ar tai būtų ta ar ana tema, nėra svarbu. Ir yra akivaizdu, kad tai darydami susikuriate karmą. Ir kaip gi galėtų būti kitaip? Jūs veikiate kitus žmones.

Kas liečia klausimą, ar yra būtina rašyti komentarus internete, tai yra individualu. Jūs iš tiesų galite, bent jau kurį laiką, sukoncentruoti savo dėmesį į mūsų mokymus, į naudojimąsi mūsų įrankiais, ir tuomet palaipsniui galėsite pamatyti, ar vėliau gausite intuityvų impulsą pradėti kažkuo dalintis internete. Neturėtumėte savęs versti kažkuo dalintis išoriniu protu. Neturėtumėte savęs versti nesidalinti išoriniu protu. Žinoma, sakant, kad susikuriate karmą, na, egzistuoja įprastai taip vadinama pozityvi karma ir negatyvi karma. Kitaip tariant, egzistuoja karma, kuri jus apriboja, nes jūs apribojote kitus žmones, ir egzistuoja karma, kuri padeda jums augti, nes jūs padėjote kitiems žmonėms.

Turite būti ganėtinai užtikrinti, kad informacija, kuria dalinatės, yra teisinga. Nes kitaip galite sau susikurti ganėtinai didelį ribojančios karmos kiekį, paskleidę vos vieną įrašą feisbuke, kuriuo kiti ims dalintis, arba pasidalindami kažkuo, kuo tuomet kiti ima dalintis, ir tai pasklinda tarsi ratilai vandenyje. Supraskite, kad prieš atsirandant internetui, jūs bendraudavote tik su tam tikrais žmonėmis taip vadinamomis fizinėmis priemonėmis, susitikdami su jais asmeniškai, paskambindami jiems telefonu, rašydami jiems laiškus ir taip toliau, ir egzistavo limitas, kiek galite susikurti karmos. Tačiau atsiradus internetui ir kažką pasidalijus feisbuke, kuo tuomet pasidalina daugelis kitų žmonių, jūs staiga karmą galite susikurti daug greičiau nei galėjote anksčiau.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2021 Kim Michaels