Dangus

Karma, sukurta žemiau 48 lygmens

Klausimas: Ar karma nuo pirmo sąmonės lygmens iki 47 lygmens yra transmutuojama naudojantis Kelio į asmeninį Meistriškumą kursu? Tik noriu daugiau aiškumo: ar sąmonės lygmenys nuo pirmojo iki 47 lygmens yra septynių spindulių iškreipimai?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2021 metų vebinare „Ideologijų eros pabaiga“.

Na, iš tiesų galėtume sakyti, kad egzistuoja tam tikras atitikimas tarp sąmonės lygmenų, esančių žemiau 48 lygmens, ir septynių spindulių iškreipimo. Matote, kad asmeninio Meistriškumo kursas prasideda nuo 48 lygmens su pirmuoju spinduliu, septyniomis pirmojo spindulio iniciacijomis, ir jūs kopiate aukštyn per tuos septynis lygmenis, išlaikydami tas pirmojo spindulio iniciacijas, ir tuomet pereinate į antrąjį spindulį.

O kaip nusileidžiate žemiau 48 lygmens? Na, pradedate nuo pirmosios pirmojo spindulio iniciacijos. Neišlaikote šios iniciacijos ir iškreipiate tą sąmonės lygį, ir tuomet nusileidžiate laipteliu žemyn, ir tuomet toliau leidžiatės žemyn. Galėtume sakyti, kad žemiausias sąmonės lygmuo yra ekstremalus septintojo spindulio iškreipimas, septintojo iniciacijų lygmens septintajame spindulyje iškreipimas.

Tai yra pagrįstas būdas į tai žiūrėti. Taip pat būtų pagrįsta sakyti, kad naudodamiesi Kursu į asmeninį Meistriškumą ir eidami aukštyn, jūs subalansuosite visą karmą, kurią turėjote susikūrę žemiau 48 lygmens. Jūs taip pat turite suvokti, kad dauguma žmonių, kurie šiame gyvenime yra atviri dvasiniam keliui, nebuvo nusileidę į žemiausią sąmonės lygį. Niekas nesako, jog, pavyzdžiui, vien dėl to, kad buvote įsikūniję planetoje du milijonus metų, būtinai turėjote nusileisti į absoliučiai žemiausią sąmonės lygį. Dauguma jūsų niekada nebuvote net arti to lygmens. Jūs buvote nusileidę žemiau 48 lygmens, dauguma jūsų, tačiau tai nereiškia, kad būtinai nusileidote į pačius žemiausius lygmenis. Tuose sąmonės lygmenyse pagrinde yra tik puolusios būtybės.

Tad, kai dauguma jūsų naudositės Kursu į asmeninį Meistriškumą, pasieksite tašką, kuriame nebeturėsite jokios karmos, kurią turėtumėte subalansuoti iš žemiau už 48 esančių lygmenų. Ir dažnai pajausite, kad staiga kelias pasidarė lengvesnis, tapo lengviau kopti skirtingais laipteliais. Tarkime, kad buvote nusileidę 10 laiptelių žemyn, o tuomet, kai pakilsite 10 laiptelių aukščiau ir nebeturėsite karmos žemiau 48 lygmens, jums nuo to momento taps daug lengviau išlaikyti iniciacijas.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2021 Kim Michaels