Ištikimybė lyderiams ir karma

Klausimas: Jeigu esu savo šalies patriotas ir palaikau šalies lyderį, kuris yra puolusi būtybė, ar dalinuosi su juo jo karma? Ar duodu jam savo energiją? Ir ar būdamas pakylėtųjų mokytojų mokiniu ir keldamas savo sąmonę, prisidedu prie planetos akceleravimo?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Sen Žermeno per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2022 m. vebinare „Demokratija ir Kristiškumas“.

Na, pradėkime nuo pirmojo klausimo. Jeigu esate savo šalies patriotas ir esate ištikimi lyderiui, na tai tuomet, ar šis lyderis būtų puolusi būtybė ar ne, jūs prisiimsite dalį to lyderio sukurtos karmos. Būtent taip puolusios būtybės vėl ir vėl priversdavo žmones nešti dalį puolusių būtybių sukurtos karmos. Jeigu esate pakylėtųjų mokytojų mokinys, turėtumėte to vengti. Mes jau anksčiau sakėme, jeigu perskaitysite diktavimus iš vebinaro apie Rusiją, kad turite atskirti savo šalį nuo jai vadovaujančio lyderio. Ir ypač turite atskirti savo šalį nuo tos šalies žmonių. Galite jausti tam tikrą broliškumo jausmą su žmonėmis savo šalyje, tačiau negalite sau leisti nekritiškai palaikyti arba sekti lyderiu.

Ar duodate savo energiją savo šalies lyderiui, jeigu esate jam ištikimi? Na, mano mylimieji, jeigu esate pakylėtųjų mokytojų mokinys ir atidžiai studijavote tai, ką mes kalbėjome, žinosite atsakymą. Žinoma, kad taip. Kaip galėtų būti kitaip? Vėlgi, kaip sakėme, negalite savęs laikyti rusu arba amerikiečiu, arba tuo ar anuo pirmiausia, ir tik po to pakylėtųjų mokytojų mokiniu. Turite pirmiausia save laikyti dvasine būtybe, o visa kita yra mažiau svarbu. Ir jeigu esate dvasinė būtybė, iš tiesų negalite būti tais, kurie tradiciškai yra vadinami savo šalies „patriotais“. Tie, kurie yra ištikimi Donaldui Trampui ir tiki jo rinkimų melagystėmis, prisiima dalį jo kuriamos karmos, jie duoda jam savo energiją.

Kas liečia paskutinį klausimą: ar galite būti pakylėtųjų mokytojų mokiniu ir padėti kelti kolektyvinę sąmonę? Na, jūs galite prie to prisidėti tiek, kiek pakeliate savo pačių sąmonę, tačiau jeigu būsite ištikimi lyderiui, kuris yra puolusi būtybė, egzistuos limitas, kiek galėsite pakelti savo asmeninę sąmonę ir kiek galėsite prisidėti prie kolektyvinės sąmonės pakėlimo.

Matote, mano mylimieji, turite suvokti vieną dalyką būdami pakylėtųjų mokytojų mokiniu: karmos įstatymas vis dar jums tebegalioja, nors ir studijavote pakylėtųjų mokytojų mokymus. Turite pažvelgti į mūsų mokymus ir pasidaryti akivaizdžias išvadas, nustodami savo energiją atidavinėti puolusioms būtybėms, nustodami jausti ištikimybę puolusioms būtybėms, puolusių būtybių idealams ir ideologijoms. Kitu atveju kursitės karmą.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2022 Kim Michaels