Dangus

Epinis mąstymas ir susietoji kilmė

Klausimas: Knygoje „Mistinės Galios iniciacijos“ Mokytojas MOR sako, kad karma veikia labai tiksliai, tad jeigu kažkas, esantis 10-ame sąmonės lygyje, nužudo žmogų, taip nutinka dėl to, kad žmogus, kuris buvo nužudytas, taip pat yra labai žemame sąmonės lygyje. Kaip tai galėtume suderinti su avatarais, kurie atėjo į Žemę pademonstruoti savo Kristiškumo ir buvo nužudyti per šį procesą?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo MOR per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2022 m. vebinare „Demokratija ir Kristiškumas“.

Daugumoje atvejų, kai susiduriate su kažkuo, kas atrodo kaip prieštaravimas, jums gali būti naudinga giliau įsiskaityti į šias skirtingas eilutes. Ir kai atidžiai į tai įsiskaitysite, dažnai pamatysite, kad kai suvokiate, kas yra sakoma kontekste, prieštaravimo iš tiesų nėra, kadangi nekalbame apie tą patį dalyką.

Egzistuoja tam tikras atitikimas, ta prasme, kad daug, daug žmonių yra susikūrę karminius sūkurius su kitais žmonėmis, su kuriais jie inkarnuojasi gyvenimas po gyvenimo ir dažnai išreiškia tuos pačius šablonus. O tai reiškia, kad egzistuoja aiškus atitikmuo tarp dviejų žmonių sąmonės lygio. Būtent dėl to tarp jų egzistuoja šis nesibaigiantis priešiškumas ir konfliktai. Tačiau taip pat, žinoma, egzistuoja ir daugelis kitų karminių situacijų. Karma yra labai sudėtingas dalykas. Ir, žinoma, taip pat turite avatarus, kurie ateina į savo pirmąjį įsikūnijimą ir yra užpuolami puolusių būtybių, kurios juos laiko grėsme ir todėl nužudo, nukankina ar dar kažką padaro, ir tai niekaip nėra susiję su avatarų karma.

Tačiau turite būti atsargūs ir suvokti, kad nors tai nėra tai, ką mes tradiciškai vadiname karma, tai vis tiek turi tam tikras sąsajas su avatarų sąmone. Nes jeigu ateinate su požiūriu, jog čia atėjote pakeisti Žemę ir pakeisti kitus žmones, ir padaryti kažką epiškai svarbaus, kad pakeistumėte Žemę, jūs iš tiesų prisitrauksite puolusias būtybes, kurios atitiks tą sąmonės lygį. Tai nereiškia, kad jūs turite tokį patį sąmonės lygį kaip jos, tačiau jūs turite tam tikrus tuos pačius elementus savo sąmonėje, pavyzdžiui, žiūrite į dalykus epiniu būdu ir manote, kad galėsite būti didvyriu.

Šį pasiuntinį neseniai aplankė labai svarbus nušvitimas bemąstant, kaip jis visą savo gyvenimą turėjo šį troškimą padaryti kažką reikšmingo Žemėje, kažką, kas padarytų skirtumą. Ir jis suvokė, kad šį troškimą galėjo turėti tik dėl to, kad save laikė atskira būtybe, kuri norėjo būti pripažinta kaip atskira būtybė, pripažinta už tai, kad padarė kažką labai reikšmingo. Nes tiktai atskira būtybė gali padaryti kažką reikšmingo tokioje planetoje kaip Žemė.

Žmogus, kuris savęs nelaiko atskira būtybe, siekia kelti aukštyn visumą ir jam nėra jokio reikalo save išskirti ir būti pripažintam žmonių. Jis gali būti pripažintas, tačiau jam to nereikia. Ir tai nėra tai, kas gena jį į priekį. Jis suvokia susietąją kilmę. Ir kai matote susietąją kilmę, kokia būtų prasmė įsivaizduoti, kad esate atskira būtybė, galinti nuveikti kažką svarbaus ar reikšmingo? Tai nebeturi jokios prasmės.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2022 Kim Michaels