Dangus

Budos (prigimtis) gyvūno arba augalo pavidalu

Klausimas: Pasak budistinių tekstų, Buda sakė, kad kai kuriuose savo ankstesniuose gyvenimuose jis buvo augalu arba gyvūnu. Ar tai tiesa, ar tai yra tikslu?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Gautamos Budos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2021 m. vebinare „Judant link Aukso Amžiaus santykių“.

Na, čia yra dar vienas klausimo pavyzdys, į kurį neįmanoma atsakyti taip arba ne, nes tai priklauso nuo to, kaip žiūrite į šias koncepcijas. Turite skirti koncepcijas. Tačiau būtent to dauguma žmonių visiškai nesugeba daryti. Turite atskirti Budą kaip fizinę inkarnaciją, fizinį asmenį, nuo Budos, kaip platesnės sąmonės. Tai yra ta pati problema, kurią turi daugelis krikščionių, kuomet egzistuoja asmeninis aspektas – Jėzaus nusileidimas į inkarnaciją Kristumi, ir tuomet virš to egzistuoja Kristaus sąmonė.

Pažvelgę į Budos koncepciją, matysite, jog sakiau, kad Budos prigimtis yra visur, visi savyje turi Budos prigimtį. Kai kalbame apie Budos prigimtį, galime sakyti, kad Budos prigimtis yra akmenyse, augaluose, gyvūnuose.

Tačiau šiandien mes jums duodame mokymą, kad jūsų esybės šerdis yra Sąmoningasis AŠ, kuris yra jūsų AŠ ESU Esaties tąsa, ir Sąmoningasis AŠ nenusileido į akmenį, augalą ar gyvūną. Tai reiškia, kad jūs, kaip individualus gyvybės srautas, nebuvote augalu ar gyvūnu ankstesniuose gyvenimuose, palaipsniui išsivystydami į žmogų. Jūs pirmą kartą nusileidote į žmogaus kūną, ar bent jau į kūną, kuris turėjo panašumų į žmogišką kūną, jeigu tai įvyko kitoje planetoje.

Aš, kaip Gautama Buda, kuris buvo įsikūnijęs prieš 2500 metų, nebuvau akmeniu ar gyvūnu ankstesniame gyvenime. Tai nebuvo tai, ką aš sakiau. Tačiau būtent tokią sumąstė interpretaciją vėliau gyvenę žmonės. Todėl, kad jie turėjo tam tikrą požiūrį į pasaulį, kuris šiandien nebeegzistuoja. Jūsų pasaulėžiūra Vakarų pasaulyje labai skiriasi nuo pasaulėžiūros, kurią žmonės turėjo prieš 2500 metų tame pasaulio regione, kuriame aš buvau įsikūnijęs.

Jie tai interpretavo šiuo būdu, galvodami, kad viskas privalėjo ateiti iš to paties šaltinio. Ir jie mąstė labai linijišku būdu, kuris turi tam tikrų paralelių su jūsų šiandien turimais evoliucijos mokymais, kad kūrinija prasidėjo laipsniškai. Tad iš pradžių egzistavo primityvesnės formos: akmenys ir mineralai, tuomet atsirado augalai, po to gyvūnai ir galiausiai žmonės. Todėl inkarnacija turėjo prasidėti šiose primityvesnėse formose.

Na ir dabar, kaip sakiau, kai žvelgiate į tai iš sąmonės perspektyvos, tai nebūtinai yra neteisinga. Tačiau kai žvelgiate į tai kaip individuali būtybė, tai jau yra visai kita istorija. Kadangi realybė yra tokia, jog Elohimai fizinius pasireiškimus Žemėje įkūnijo etapų serijomis. Iš pradžių atsirado mineralai ir akmenys, po to augalai, po to gyvūnai ir po to žmonių kūnai. Tačiau tik po to, kai žmonių kūnai pasiekė pakankamą smegenų ir nervų sistemos sudėtingumą, dvasinės būtybės nusileido į fizinį lygmenį.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2021 Kim Michaels