Dangus

Rusiškai kalbantis pasiuntinys (2022)

Klausimas: Konferencijoje Kazachstane 2018 metais, Jėzus atsakė apie galimybę turėti rusiškai kalbantį pasiuntinį. Jis taip pasakė: „Viskas priklauso nuo individualaus augimo, ir tapimas pasiuntiniu yra sudėtingas procesas.“ Nuo to laiko praėjo ketveri metai, tad ar vis dar būtų įmanoma turėti rusiškai kalbantį pasiuntinį? O galbūt šis žmogus dar neišlaikė savo iniciacijų, arba apleido tą misiją, o gal situacija Rusijoje ir aplink Rusiją tiesiog yra tokia, kad tai šiuo metu tiesiog nėra realistiška?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Jėzaus Kristaus per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2022 m. vebinare Ukrainai.

Na, visada egzistuoja ši galimybė, tačiau esi teisus sakydamas, kad, atsižvelgiant į tą situaciją, kurioje šiuo metu yra Rusija, tai nėra įmanoma. Mes negalime remti pasiuntinio Rusijoje, atsižvelgiant į tai, kas įvyko fizinėje plotmėje ir kas įvyko kolektyvinėje Rusijos sąmonėje.

Privalo įvykti pokytis kolektyvinėje sąmonėje, ir tik tada galėsime remti pasiuntinį Rusijoje, tad šiuo metu neturi jokios reikšmės, ar egzistuoja individas, kuris galėtų užimti šį postą, kadangi mes šiuo metu tiesiog negalime remti pasiuntinio Rusijai.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2022 Kim Michaels