Dvasinės grupės tapatumas

Klausimas: Korėjos mokinių grupei išaugus savo skaičiumi, prie jos taip pat prisijungė įvairių dvasinių tradicijų žmonės. Kartais nėra sutarimo, kaip tvarkyti savo grupę. Ir retkarčiais nepajėgiame pasiekti sutarimo apie tai, ar priimsime žinias iš įvairių dvasinių ratų, ne tik iš pakylėtųjų mokytojų mokymų. Pavyzdžiui, štai su kokiomis susiduriame problemomis: Ar mums pakeliui su tam tikru žmogumi, priimant jį arba ją kaip savo Korėjos mokinių grupės narį? O gal leisime jam įvesti tam tikras žinias, kurios atrodo buvo čenelingo būdu perduotos iš tam tikros mentalinėje karalijoje esančios būtybės? Korėjos grupei vystantis toliau, tikėtina, kad su šiomis problemomis susidursime vis dažniau, tad prašome pakylėtųjų mokytojų patarimo, kaip galėtume tvarkytis su šiais dalykais.

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2021 m. vebinare „Būkite atviromis durimis Žemės planetai“.

Kiekviena grupė turi savo tapatumą. Jūsų grupė yra pakylėtųjų mokytojų studijų grupė, grįsta per šį pasiuntinį perduotų mokymų studijavimu. Mums nekelia problemų, jeigu naudojate mokymus iš ankstesnių dispensacijų, kurias mes pripažįstame pakylėtųjų mokytojų dispensacijomis, jeigu jums tai atrodo svarbu. Tačiau nerekomenduojame savo susitikimuose naudoti mokymų iš kitų šaltinių, ir ypač iš mentalinės karalijos atėjusių mokymų.

Suprantame problemą, kad yra žmonių, kurie ateina su tam tikru bagažu. Ir esmė čia nėra sakyti, kad šie žmonės negali būti jūsų grupės dalimi. Esmė taip pat nėra sakyti, kad negalite kalbėti apie šiuos kitus dalykus. Tik turėtumėte tai daryti ne per oficialius susitikimus, nes jūsų oficialūs susitikimai yra sukoncentruoti į tam tikrą mokymą.

Galite sukurti socialesnę aplinką, kurioje žmonės galėtų laisviau kalbėti ir galėtų kalbėti apie įvairius kitus mokymus, jeigu to nori, ir galite sukurti sesijas, kuriose žmonės galėtų uždavinėti klausimus apie šiuos mokymus, ir jūs galite pakomentuoti apie juos, remdamiesi tuo, ką žinote apie pakylėtųjų mokytojų mokymus. Tačiau neprivalote būti atviri visiems, kurie ateina ir sako: „Tu turėtum perskaityti šį diktavimą arba šitą žinią, arba šitą čenelingą mūsų susitikime.“ Jūsų grupė buvo sukurta ne tam.

Ir jeigu žmonės nesugeba to priimti, tuomet kartais jūs tiesiog turite leisti jiems išeiti. Tačiau, kaip sakau, tai nereiškia, kad negalite jiems leisti būti grupės dalimi, jei tik jie gerbia grupės tikslą ir grupės tapatumą.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2021 Kim Michaels