Dangus

Vienovės ir neapykantos patyrimas

Klausimas: Vieną dieną meditacijos metu išgyvenau mistinį patyrimą, per kurį išnykau ir mano kūnas išnyko. Viskas buvo viena ir nebuvo nieko, kas būtų ne aš. Šio patyrimo neįmanoma sudėti į žodžius. Tai buvo nepaprastas džiaugsmas, kokio niekada anksčiau nebuvau patyrusi. Nors niekada neišpažinau jokios religijos, galėjau labai gerai suprasti Bibliją ir budistinius šventraščius nuo to karto, kai išgyvenau tą patyrimą. Ir priežastis, dėl kurios pradėjau studijuoti dvasingumą, buvo ta, kad norėjau išsilaisvinti nuo konfliktų mano vyro šeimoje keliamo skausmo. Dabar aš taip pat sužinojau, kad ta konfliktinė situacija buvo mano pačios pasirinkimas. Tačiau kai buvau toje palaimingos vienovės akimirkoje ir man buvo priminta apie mano vyro šeimą, vis tiek pajaučiau pyktį savyje. Oho! Net ir toje palaimingo džiaugsmo akimirkoje egzistavo neapykanta. Prašau, padėkite man suprasti, kodėl taip yra.

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2021 m. vebinare „Būkite atviromis durimis Žemės planetai“.

Na, kaip paaiškinome, Sąmoningasis AŠ turi gebėjimą išeiti iš jūsų keturių žemesniųjų kūnų ir išgyventi dvasinį patyrimą. Tačiau yra įmanoma žmonėms, kurie yra atviri tirti save, išgyventi palaimingą patyrimą ir šio patyrimo metu patirti kažką savo sąmonėje, ko jie vis dar tebėra neišrišę. Ir tai tuomet jums suteikia perspektyvą, kad nors turite šią neapykantą savo esybėje, ji iš tiesų yra visiškai nereikšminga, lyginant su ta palaima, kurią patyrėte, ir todėl jums tampa lengviau nuo nuo atsiskirti, pažvelgti į tai neutraliai ir nuspręsti tai paleisti.

Akivaizdu, kad turi atskirąją savastį, kuri laikosi įsikibusi į šį pyktį, galbūt iš ankstesnių gyvenimų. Vėlgi, naudokis įrankiais, naudokis knygomis šiai atskirajai savasčiai atskleisti. Atrask, kodėl jauti šį pyktį ir neapykantą, ir tuomet suvok, kad jiems nėra jokio sprendimo. Vienintelis būdas išsilaisvinti yra leisti tai atskirajai savasčiai mirti. Esmė čia nėra pakeisti kitus žmones, nubausti kitus žmones ar netgi pakeisti save, esmė yra leisti atskirajai savasčiai mirti, atleidžiant jiems, kad jūs galėtumėte būti laisvi judėti pirmyn savo gyvenime.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2021 Kim Michaels