Pasaulio kryptys ir keturi žemesnieji kūnai

Klausimas: Mąsčiau apie rytų, pietų, šiaurės ir vakarų pasaulio kryptis ir kaip šios kryptys yra susijusios su proto elementais ir lygmenimis. Ar egzistuoja tiesioginis prasminis ryšys? Ir kaip dėl Rytų? Biblijoje yra sakoma, kad trys karaliai iš Rytų atnešė aukso, smilkalų ir miros dovanas. Taip pat skaičiau, kad vienuoliai savo jantros meditacijos pradeda nuo rytų pusės. Taigi, ką simbolizuoja Rytai?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2021 m. vebinare „Judant link Aukso Amžiaus santykių“.

Na, yra ezoterinių mokymų, kuriuose galite rasti daugiau detalių apie tai. Tačiau, žinoma, yra įmanoma susieti šias pasaulio kryptis su keturiais žemesniaisiais kūnais ir keturiais fizinės karalijos aspektais. Pavyzdžiui, galime sakyti, kad rytai simbolizuoja identiteto kūną arba eterinį kūną, pietūs simbolizuoja mentalinį kūną, vakarai simbolizuoja emocinį kūną, o šiaurė simbolizuoja fizinį kūną. Tačiau galite rasti kitų dvasinių mokymų, kurie pateikia kitokį ryšį.

Mes apie tai nedavėme daug mokymų, kadangi iš tiesų nenorime, jog mūsų mokiniai užstrigtų šiame labai linijiškame požiūryje į viską. Na ir dabar, jeigu paimsite šį modelį, kurį jums ką tik daviau, jūs, žinoma, pamatysite, kad šviesa pirmiausia nusileidžia į identiteto kūną. Ir jį simbolizuoja rytai, nes būtent rytuose pirmiausia pasirodo šviesa, Žemei sukantis aplink savo ašį. Saulė kyla rytuose, ir tai visada buvo universalus šviesos pasirodymo, šviesos nusileidimo simbolis.

Iš tiesų, galėtume sakyti, kad trys išminčiai nusileido iš šviesos. Jie taip pat ir fiziškai atvyko iš rytų. Tačiau simbolis čia yra toks, kad jie nusileido iš šviesos, ir todėl išminčiai, atnešantys įvairias dvasines dovanas, yra, žinoma, pakylėtieji mokytojai, kurie nusileidžia iš šviesos į identiteto karaliją, į aukštesnę identiteto karaliją, ir iš tenai mes perduodame savo dovanas įsikūnijime esantiems žmonėms, pagal jų gebėjimą jas priimti, priklausomai nuo jų žemesniųjų kūnų tyrumo.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2021 Kim Michaels