Gilios kančios transcendavimas, kylančios iš „turėtų“ ir „neturėtų“

Pakylėtasis Mokytojas Arkangelas Rafaelis per Kim Michaels, 2024 metų birželio 07 d. Šis diktavimas buvo perduotas konferencijoje Taline, Estijoje „Giluminio gydymo ašramas“.


AŠ ESU Arkangelas Rafaelis ir sveikinu jus, jus visus, kurie esate čia fiziškai, kurie esate prisijungę per internetą, visus tuos, kurie skaitys arba klausys šito vėliau, sveikinu jus atvykusius į mano Esatį, nes mano Esaties nevaržo laikas ir erdvė. Aš esu arkangelas, egzistuojantis aukštesnėje dimensijoje, aukštesniame vibracijų lygmenyje, kuri peržengia laiko ir erdvės ribas. Aš esu visur Dievo sąmonėje. Kas yra Dievo sąmonė? Dievo sąmonė yra viskas, visur, nes be Jo nieko nebuvo sukurta, kas yra sukurta. Tačiau, žinoma, Dievo sąmonė išreiškė save individualiomis būtybėmis, suteikdama joms laisvą valią. Jūs galite pamiršti, kad esate iš Dievo sąmonės.

Arkangelo Esaties patyrimas

Kai sakau, jog esu visur Dievo sąmonėje, tai turi dvigubą prasmę. Aš, žinoma, esu visur. Žinau, kad esu visur. Patiriu, kad esu visur. Tačiau tiktai tuomet, kai jūs sutelkiate savo dėmesį į mane, iš tiesų esu jūsų Dievo sąmonėje. Būtent tai siūlau tiems, kurie susiderina su šiuo perdavimu, su šiuo giluminio gydymo renginiu. Ką aš siūlau? Savo Esatį. Ką gi dar galėčiau pasiūlyti? Žinoma, galiu duoti mokymus iš savo sąmonės lygmens. Mokymai gali padėti jums įgyti kažkokį intelektualų patyrimą. Jie netgi gali padėti jums atlikti pokytį savo sąmonėje, kai patiriate vieną iš šių aukštų patirčių, persilaužimo patirčių, kuri jums padeda pažvelgti į save, į savo požiūrį į Žemę, kitokiu būdu, tad jumyse įvyksta pokytis.

Tačiau visų pirma, ką aš siūlau, yra mano Esaties patyrimas, Arkangelo Esaties, ir kas tai yra? Tai fundamentaliai skiriasi nuo bet kokių dalykų, kuriuos kada nors patyrėte Žemėje. Galbūt galite tai pajausti per vibraciją, ateinančią per fizinį balsą, kuriuo naudojuosi kalbėdamas žodžius. Tačiau netgi dar svarbiau, ar galite peržengti žodžius, garsą, vibraciją, ir pajausti Esatį? Jeigu negalite to dabar padaryti, galbūt galėsite ateityje, pasinaudoję tuo, ką mes siūlome jums šiame renginyje, kuris bus panašesnis į procesą. Tai yra bendravimo tarp jūsų ir mūsų procesas, tarp viršuje ir apačioje.

Jūs esate iš šviesos hierarchijos

Aš esu viršuje, ta prasme, kad esu aukštesnėje vibracijoje nei jūs esate susikoncentravę, tačiau, žinoma, jūs atėjote iš dvasinės karalijos, nes jūs esate iš pakylėtųjų būtybių hierarchijos. Galbūt dar ne visi suvokiate, ką tai reiškia. Tiek daug žmonių Žemėje nusileido į tą neišmanymo lygmenį, kuriame nesuvokia, kas jie yra ir iš kur atėjo. Net ir tiems iš jūsų, kurie jau kurį laiką studijavote pakylėtųjų mokytojų mokymus, jums vis dar gali būti sunku savo kasdieniame gyvenime pakelti šią informaciją, kurią mes jums davėme, kad jūs esate iš šviesos hierarchijos.

Viskas yra iš šviesos hierarchijos. Viskas savyje slepia šviesos hierarchiją, tačiau, žinoma, ne viskas savo dabartiniame pavidale buvo sukurta šviesos hierarchijos, kadangi žmonija turi laisvą valią ir žmonija sukūrė daugelį sąlygų Žemėje. Mes suprantame, kad yra labai sunku būti įsikūnijime Žemėje ir žinoti, mąstyti apie tai, suvokti, priimti, patirti, kad esate iš šviesos hierarchijos.

Žinoma, naudodamiesi šiais mokymais ir įrankiais, kuriuos mes jums duosime, jūs galite pradėti tai kontempliuoti, susiderinti su tuo. Galite paimti šį mokymą, net ir išklausyti šio diktavimo arba jį perskaityti, ir galite pajausti reakciją savyje, ne tik į žodžius, bet ir į energiją, į Esatį, kuri AŠ ESU. Tai jums suteikia galimybę pamatyti, kad reakcija ateina iš atskirosios savasties, kurią galėjote prisiimti šiame arba ankstesniuose gyvenimuose, kadangi kolektyvinė sąmonė turi tiek daug šių atskirųjų savasčių, kurios nori, kad neigtumėte, kas jūs esate, ir tiesiog būtumėte žmogiška būtybe, kurią galėtų kontroliuoti ta apsišaukėlė tamsos hierarchija, siekianti viską kontroliuoti.

Tad pamąstykite apie tai. Egzistuoja, aukščiausioje realybėje, Kūrėjas, jūsų Kūrėjas, mano Kūrėjas, mūsų Kūrėjas. Egzistuoja ši Viena Būtybė, kuri inicijavo visą šį procesą, kurį mes pavadinome formų pasauliu. Ši būtybė sukūrė iš savęs pirmąją sferą, sukūrė struktūras ir pasiuntė savo pačios tąsas į ją. Kodėl Kūrėjas sukūrė struktūras? Todėl, kad naujai sukurti gyvybės srautai, nors jie ir buvo sukurti aukštesnėje vibracijoje nei jūsų nepakilusi sfera, jie vis dar tebebuvo nepakilusioje sferoje, kuri tiesiog vibravo aukštesniame lygyje, ir jiems reikėjo kažko, su kuo galėtų sąveikauti, idant galėtų vystyti savo savasties jausmą, vystyti savo bendrakūrybinius gebėjimus.

Buvimo Žemėje iššūkis

Kai pirmoji sfera pakilo, buvo sukurta antroji, ir taip toliau, iki jūsiškės, kuri yra septintoji ir pati tankiausia. Jums yra sunkiau, tiems, kurie gimėte šioje sferoje, pakilti iki pakylėjimo taško. Tai, žinoma, yra ypač sunku padaryti tokioje tankioje planetoje kaip Žemė, nenatūralioje planetoje. Tai yra iššūkis, kurį jūs, o tiksliau, jūsų AŠ ESU Esatis, nusprendė norinti priimti ir patirti.

Mes, kurie esame pakylėtoje karalijoje virš Žemės, net ir tie iš mūsų, kurie nebuvome fiziškai įsikūniję Žemėje, mes sugebame susiderinti ir patirti, kaip jums yra sunku būti įsikūnijime šioje tankioje karalijoje. Mes suprantame ir suvokiame jūsų sunkią padėtį, jums kylantį iššūkį, jūsų situaciją. Mes netgi suvokiame, kad dažnai duodame jums mokymus, kuriuos gali būti sunku suvokti ir sunku įgyvendinti. Tai, galėtume sakyti, žvelgiant iš tam tikros perspektyvos Žemėje, tai gali pasirodyti kaip dilema, nes turime jums duoti mokymus, kurie galėtų jus pakylėti aukščiau, kurie jus patrauktų aukščiau, tačiau tai reiškia, kad daugelis žmonių negali jų suvokti, nes jie nėra jiems pasirengę.

Net ir jūs, kurie esate mokiniai, jau kurį laiką einantys keliu, kartais yra mokymų, kurių negalite suvokti. Mes tai suprantame. Matote, to, ko negalite suvokti šiandien, gali būti, kad galėsite suvokti rytoj, nes realybė yra tokia, kad AŠ ESU Esatis žinojo, kai pasiuntė Sąmoningąjį AŠ į įsikūnijimą Žemėje, jog nėra nieko Žemėje, ko Sąmoningasis AŠ negalėtų įveikti.

Sąmoningojo AŠ saulės spindulys

Tai pasirodytų iššūkį keliantis teiginys daugeliui žmonių, jeigu jie tai išgirstų. Suprantame, kad kai žmonės yra slegiami daugelio dalykų, kurie jus gali slėgti čia Žemėje, tai atrodo iššūkį keliantis teiginys. Taip yra dėl to, kad daugelis žmonių neturi mokymo, jog egzistuoja tokia jūsų dalis, kuri nėra išorinė asmenybė, išorinė žmogiška būtybė. Mes tai pavadinome Sąmoninguoju AŠ. Galite tai vadinti įvairiais kitais vardais, ir tai buvo vadinama įvairiais vardais įvairiose mistinėse tradicijose. Tačiau svarbiausia čia yra pamąstyti apie tai, kad egzistuoja tokia jūsų dalis, kuri nebuvo sukurta kaip reakcija į kokius nors dalykus Žemėje.

Sąmoningasis AŠ yra AŠ ESU Esaties tąsa, ir nors jūsų AŠ ESU Esatis nėra pakylėtoji būtybė, ji egzistuoja dvasinėje karalijoje. Tai reiškia, kad jos niekas negali paliesti Žemėje, kadangi Žemė, būdama nenatūrali planeta, vibruoja daug žemesniame energijų spektre. Niekas Žemėje negali paliesti Sąmoningojo AŠ.

Įsivaizduokite, kad stovite pastate, kuris beveik visas skendi prietemoje, o jo grindys yra pilnos purvo. Per langą šviečia saulės spindulys, tarsi regimas šviesos spindulys, šviečiantis per langą. Dabar įsivaizduokite, kad paimate purvą nuo grindų ir metate jį ant saulės spindulio. Ar purvas priliptų prie saulės spindulio? Ar jis priliptų prie šviesos? Ne, jis pereitų kiaurai. Na, jūsų Sąmoningasis AŠ yra tas saulės spindulys, šviečiantis iš dvasinės karalijos į Žemės tamsą. Niekas Žemėje negali prie jo prilipti.

Tarp 144 ir 48 sąmonės lygmenų egzistuojančios savastys

Daugelis jūsų jau tai patyrėte. Visi jūs galite palaipsniui tai patirti ir iš tiesų priimti, kad niekas Žemėje negali prilipti prie jūsų Sąmoningojo AŠ. Kodėl tuomet patiriate gyvenimą kaip naštą? Kodėl turite tiek daug reakcijų į sąlygas Žemėje? Na, todėl, kaip mes taip pat paaiškinome, Sąmoningasis AŠ, kad galėtų nusileisti į įsikūnijimą tokioje tankioje planetoje kaip ši, privalo susikurti šias pasąmonės savastis identiteto, mentaliniame ir emociniame kūnuose. Būtent tai jūs darote, nusileisdami iš 144 sąmonės lygmens į 48 sąmonės lygį. Jūs kuriatės savastį po savasties.

Atkreipkite dėmesį, tame nėra nieko blogo. Tai nėra dualistinės savastys, atskirosios savastys. Tai yra savastys, kurios leidžia Sąmoningajam AŠ iš tiesų patikėti, jog jis yra šių keturių žemesniųjų kūnų dalis, kad jis sugeba valdyti šiuos keturis žemesniuosius kūnus ir todėl gali sąveikauti su Žemės aplinka.

Tai yra būtina. Kiekviena kada nors į įsikūnijimą tokioje tankioje planetoje kaip Žemė atėjusi būtybė, tiesą sakant, net ir natūralioje planetoje, turėjo susikurti šias pasąmonės savastis, kad galėtų nusileisti. Klausimas yra, kiek jų turėjote susikurti – o tai priklauso nuo aplinkos tankumo. Natūralios planetos neturi 144 galimų sąmonės lygių – jos turi mažiau, tačiau Žemėje yra 144. Tam, kad galėtumėte nusileisti į 48 lygmenį, jūs prisiimate šias savastis. O tuomet, žinoma, visi, kurie ateina į įsikūnijimą, nusileidžia šiek tiek žemiau, eksperimentuodami su dualistine sąmone, susikurdami savastis, paremtas dualizmu ir atskirtimi.

Savastys, sukurtos reaguojant į materijos tankumą

Pasistenkite suvokti, kad savastys, kurias susikuriate tarp 144 ir 48 lygmenų yra, tam tikra prasme, sukuriamos kaip reakcija į sąlygas Žemėje, kadangi jos yra sukuriamos reaguojant į materijos tankumą. Šiuo metu Žemė yra nenatūrali planeta, ir materija yra tankesnė nei natūralioje planetoje. Todėl yra daug sunkiau ateiti į įsikūnijimą, ir todėl jums kyla didesnė reakcija. Egzistuoja tam tikra reakcija į Žemę, į Žemės tankumą, tai yra neišvengiama.

Mes visi, kurie kada nors šitai perėjome, turėjome susikurti tam tikrą savasčių kiekį, kad galėtume nusileisti į tą planetą, kad ir kokia ji būtų buvusi, į kurią pirmą kartą nusileidome. Tai yra vienos rūšies savastis, tai yra reakcija į sąlygas Žemėje, tačiau labiau tai yra reakcija į tai, ką galėtume pavadinti neutraliomis sąlygomis Žemėje, tai tiesiog yra reakcija į materijos tankumą. Visada galite ginčytis, kadangi tai yra nenatūrali planeta, ar iš viso čia kas nors yra neutralu? Ir vis dėlto, turime žiūrėti į dabartines sąlygas, kurios yra tokios, tad būtent tai turime pereiti, kad galėtume nusileisti į įsikūnijimą.

Savastys, sukurtos reaguojant į dualistinę sąmonę

Šalia viso to, žinoma, yra faktas, kad didžioji dauguma žmonių įžengė į dualistinę sąmonę, susikūrė visus šiuos vertybinius vertinimus, šias atskirąsias savastis, paremtas šiais vertybiniais vertinimais. Antroji savasčių rūšis, kurias prisiimate, yra reakcija į tai, į dualistinę sąmonę, į Samsaros Jūrą, kaip Buda tai vadino. Jūs galite, kai pradedate dirbti su šiomis pasąmonės savastimis, galite atpažinti šias dvi savasčių rūšis: dualistines savastis, atskirąsias savastis, ir neutralesnes savastis. Taip pat būtų galima sakyti, kad būtent atskirosios savastys yra tos, kurios sukelia kančias, kadangi jos yra dualistinės. Jos yra paremtos vertybiniu vertinimu, paprasčiausiu vertybiniu vertinimu – tai turėtų nutikti, tai neturėtų nutikti. Kai kažkas, ką jūs galvojate neturint nutikti, nutinka, kenčiate. Kai nenutinka kažkas, ką jūs galvojate, jog turėtų nutikti, kenčiate. Tai yra dualistinės savastys, vertinimais įkrautos savastys. Jos, žinoma, sukelia kančias.

Jos, žinoma, sukelia daug būsenų identiteto lygmenyje, tokių kaip kai žmonės jaučiasi neturintys tikslo, nenorintys gyventi, arba jaučia privalantys paklusti tam, ką reiškia būti žmogiška būtybe jų konkrečioje aplinkoje ir kultūroje. Jos sukelia tam tikras kančias mentaliniame lygmenyje, kadangi žmonės visada mąsto tam tikrose ribose, ir jie visą laiką mato šiuos dualumus, šiuos prieštaravimus, šias mįsles, kurių negali išspręsti, kai mąsto savo atskirųjų savasčių nubrėžtose ribose. Atrodo, kad yra tiek daug problemų, kurių neįmanoma išspręsti. O tuomet yra emocinis lygmuo, kuriame žmonės jaučia audringas emocijas, kurios juos verčia kentėti, ir, žinoma, šios atskirosios savastys taip pat sukelia didžiąją daugumą ligų fiziniame kūne.

Ar galime išsivaduoti iš kančių?

Tačiau net ir savastys, kurios nėra dualistinės, gali sukelti tam tikras kančias, kadangi Žemė yra tokia tanki aplinka, jog vien tam, kad čia įsikūnytumėte, jūs jaučiatės, Sąmoningasis AŠ jaučiasi suvaržytas. Tad ką noriu pasakyti, yra tai, kad pirmasis prioritetas visiems, kurie pradeda eiti dvasiniu keliu, yra, žinoma, dirbti su šiomis savastimis, kurios kyla iš atskirties. Tačiau negalite sau leisti daryti prielaidos, kad net kai įveiksite visas dualistines savastis, nekentėsite. Matome daug žmonių, ne vien pakylėtųjų mokytojų mokinius, bet daug ir kitų dvasingų žmonių; yra daug, daug dvasingų žmonių pasaulyje, kurie labai nuoširdžiai taiko savo dvasinį mokymą, kad ir koks tai būtų jų atrastas mokymas. Daugelis šių žmonių pradėjo eiti dvasiniu keliu, nes kentėjo ir jų motyvacija eiti dvasiniu keliu buvo troškimas išsivaduoti iš kančių. Būtent tai daugelis dvasinių mokymų žada savo pasekėjams. Net ir Buda prieš 2500 metų kalbėjo apie išsivadavimą iš Samsaros Jūros, tolimojo kranto pasiekimą, Nirvanos pasiekimą, išsivadavimą iš kančių.

Tačiau kai įveikiate daugelį šių dualistinių savasčių, turite būti atsargūs, kad nesusikurtumėte lūkesčio, jog tai reiškia, kad visos jūsų kančios turėtų baigtis. Būkite atsargūs ir suvokite, kad dabartinėje situacijoje Žemėje, su jos materijos tankumu, būti fiziniame kūne, turėti Sąmoningąjį AŠ sukoncentruotą fiziniame kūne, yra kančių forma, kadangi kūnas yra toks tankus, jog kelia jums įvairius reikalavimus ir reikalauja jūsų dėmesio.

Todėl mes matėme daug žmonių, kurie labai nuoširdžiai taikė dvasinį mokymą, galbūt ilgą laiką, ir jie pasiekė tašką, kuriame patiria nusivylimą, nes jaučia: „Aš perėjau šį procesą, siekdamas išgijimo, siekdamas vientisumo, siekdamas aukštesnės sąmonės būsenos“, tačiau jie manė, kad galutinis tikslas yra kančių pabaiga. Ir jie vis dar jaučia, jog turi įvairias kančios formas, net ir fiziniame, emociniame, mentaliniame ir identiteto lygmenyje, ir negali suprasti, kodėl iš jų neišsivadavo.

„Po nušvitimo turite išsiskalbti baltinius“

Patys nuoširdžiausi iš šių žmonių, įskaitant ir jus, gali pasiekti tašką, kuriame jaučiate tam tikrą nusivylimą, pradedate abejoti, ar kelias veikia, ar pažadai, kurie buvo duoti, yra tikri, ar jie buvo pagrįsti, ir šitai, žinoma, yra abejonė, kurią tamsos jėgos sugeba labai greitai išnaudoti, išpūsti ją, nes jos nieko labiau netrokšta, kaip priversti jus palikti kelią. Kuo ilgiau ėjote keliu, kuo aukščiau buvote užkopę, tuo didesnį jos jaus triumfą, jeigu joms pavyks jus nuvesti klystkeliu.

Tad ateina momentas, kai yra būtina iš tiesų suvokti, kad nors pradžioje sakiau, jog niekas Žemėje negali prilipti prie Sąmoningojo AŠ, kol Sąmoningasis AŠ yra fiziniame kūne, jūs patirsite gyvenimą per savastis, kurias prisiėmėte, kad integruotumėtės į fizinį kūną. Tos savastys yra prisitaikiusios prie materijos tankumo, ir todėl egzistuos tam tikras apribojimų ir kančių suvokimas.

Dzenbudizme yra toks posakis: „Po nušvitimo turite išsiskalbti baltinius“, nes net kai pasiekiate aukštesnę sąmonės būseną, jūs vis dar tebeturite fizinį kūną. Jis turi valgyti, jis turi miegoti, jis turi turėti švarius drabužius, turi būti nupraustas, jis gali demonstruoti senėjimo ženklus, jis gali turėti įvairias negalias, kurios buvo perduotos genetiškai, paveldėtos, gali turėti ligas, kurių negalite taip lengvai įveikti. Tai reiškia, kad net jeigu pasiekiate aukštą sąmonės lygį, kūnas, emocinis kūnas, mentalinis kūnas, identiteto kūnas – jie vis dar gali turėti tam tikras savastis, kurios kelia kančias.

Būtinybė įsivertinti savo tikslą dvasiniame kelyje

Ateina momentas, kuomet, jeigu norite išvengti šio nusivylimo, apie kurį kalbu, turite priimti, jog yra tam tikri dalykai, kurių iki galo neįveiksite, kol visam laikui nepaliksite kūno, kol nepakilsite.

Tai nereiškia, kad šios sąlygos prilimpa prie Sąmoningojo AŠ. Jūs vis dar tebesate saulės spindulys, šviečiantis tamsoje. Tačiau kas gali nutikti saulės spinduliui? O jeigu kažkas pastatytų veidrodį priešais jį, kuris atspindėtų spindulį, tačiau ne tiesiai atgal, o kita kryptimi? O jeigu kažkas pastatytų prizmę priešais spindulį, kuris išskaidytų baltą šviesą į vaivorykštės spalvas? Na, būtent tai padaro identiteto kūnas, mentalinis kūnas, emocinis kūnas ir fizinis kūnas. Iš pradžių tai yra prizmė identiteto plotmėje, tuomet prizmė mentalinėje plotmėje, po to prizmė emocinėje plotmėje ir tuomet veidrodis fizinėje plotmėje, kuris nukreipia šviesą įvairiausiomis kryptimis, kadangi kūnas reikalauja to, kūnas reikalauja ano.

Ką aš sakau? Sakau, kad ateina momentas dvasiniame kelyje, kai jums reikia atsitraukti žingsnelį ir pažvelgti, koks buvo jūsų tikslas, kurį turėjote, kai atradote dvasinį kelią, ar netgi tikslai, kuriuos suformulavote arba nugludinote jau eidami keliu. Daugeliui, tikslas buvo įveikti kančias. Jie galvojo savo protuose, kad galės įveikti visas kančias dar tebebūdami Žemėje.

Bet dabar, po daugelio metų praleistų kelyje, jie suvokia, kad yra tam tikri dalykai, kurių jie neįveikė. Kas nutiko ne taip? Kas ne taip yra su jais ar kas ne taip yra su mokymu, ar su guru, kuris davė šį pažadą? Turite atsitraukti žingsnelį ir įvertinti: „Ar mano tikslas buvo realistiškas, o gal šis tikslas mane galėjo atvesti tik nuo taško, kuriame buvau, kai atradau kelią, iki tam tikro aukščiau esančio lygmens, o dabar, kai jau esu tame aukščiau esančiame lygmenyje, turiu paleisti tą tikslą ir priimti naują tikslą, patobulintą tikslą?“

Jokia sąlyga Žemėje jūsų neapibrėžia

Ir štai tuomet jūs galite priimti, jog dėl materijos tankumo, dėl kolektyvinės sąmonės sąlygų, egzistuoja tam tikros sąlygos, nuo kurių negalite pabėgti. Fizinis kūnas turi savo fizinius reikalavimus, kad ir ką kiti žmonės darytų ar nedarytų, turite bendrauti su kitais žmonėmis, jie nėra pasiekę aukštesnio sąmonės lygmens, tad gali jums padaryti įvairius dalykus. Tačiau tokios yra sąlygos Žemėje ir jūs galite priimti , kad tokios yra sąlygos. Tai nėra jūsų tikslas nuo jų pabėgti, tai netgi nėra jūsų tikslas jas įveikti ir nuo jų išsilaisvinti.

Jūsų tikslas yra tai priimti ir taip pat priimti, kad nors patiriate gyvenimą per jas, jos jūsų neapibrėžia. Jos negali prilipti prie Sąmoningojo AŠ saulės spindulio. Saulės spindulys gali patirti save kaip saulės spindulį ir gali patirti, kad atėjo iš saulės, iš šviesos hierarchijos. Kai patiriate tą patyrimą, galite priimti, jog kad ir kur pašviestų jūsų saulės spindulys, kad ir kaip netobula tai būtų, tai jūsų neapibrėžia, tai nėra, kas jūs esate. Kaip jau anksčiau sakėme, Sąmoningasis AŠ sukuria pasąmonės savastį, tačiau netampa ta savastimi.

Švieskite savo šviesą tamsybėse

Yra savasčių, kurias turite pasilikti su savimi, kol visam laikui paliksite fizinį kūną pakylėjime. Tos savastys darys tam tikrą poveikį jūsų emocijoms, jūsų mintims, jūsų tapatumo jausmui. Ar pradedate suvokti galimybę, kad kai šitai įsisąmoninate, galite suvokti, jog esate saulės spindulys, šviečiantis per savo AŠ ESU Esaties prizmę? Tačiau šviesa vis dar ateina iš pakylėtojo mokytojo, kuris sukūrė jūsų AŠ ESU Esatį iš savęs, o tas pakylėtasis mokytojas gimė iš kitų pakylėtųjų būtybių, kurios sukūrė tą mokytoją iš savęs, ir tai driekiasi iki Kūrėjo. Jūs esate Kūrėjo saulės spindulys, šviečiantis Žemėje. Koks yra tikslas? Pademonstruoti, kad egzistuoja šviesa už tamsybių, kurios šiuo metu dengia žemę ir žmonių protus.

Dabar įsivaizduokite, kad saulė pažvelgtų į žemę ir sakytų: „Viešpatėliau, kai šviečiu savo šviesą į žemę, ji apnuogina visas šias bjaurias ir siaubingas sąlygas. Nenoriu to matyti. Liausiuosi šviesti savo šviesą, nes kai Žemė skendi tamsoje, aš to nematau.“ Na, būtent tai, tam tikra prasme, daugelis jūsų esate pradėję galvoti, jog nenorite į kažką nukreipti savo dėmesio, nes tai jums kelia kančias. Ir tai yra suprantama žemesniuose kelio lygmenyse, kad atitraukiate savo dėmesį nuo dalykų, kurie jums kelia kančias, nuo sąlygų, kurių atrodote neturintys galios pakeisti. Tačiau kai pasiekiate aukštesnius kelio lygmenys, galite pradėti suvokti, kad esate saulės spindulys. Jūs čia esate ne tam, kad asmeniškai pakeistumėte sąlygas, esate čia tam, kad šviestumėte šviesą, kuri parodytų, jog egzistuoja alternatyva tamsai. Tačiau kad galėtumėte šviesti tą šviesą, turite į ją sukoncentruoti savo sąmoningą dėmesį.

Neišvengiamų sąlygų Žemėje priėmimas

Tad ką gi tuomet jums reikia daryti? Turite atsitraukti žingsnelį ir tarti: „Ar tas faktas, kad gyvenu Žemėje, gyvenu tam tikromis sąlygomis, gyvenu tam tikroje aplinkoje, susiduriu su tam tikro tipo žmonėmis, ar tai reiškia, kad turiu kentėti? Ar sąlygos, kurias patiriu Žemėje, būdamos tokios netobulos, kokios jos yra, ar jos būtinai privalo vesti į kančias? Ar nėra kitokio būdo patirti sąlygas Žemėje, įskaitant ir tas, kurios egzistuoja mano fiziniame kūne, mano emociniame, mentaliniame ir identiteto kūnuose? Ar įmanoma man čia būti be kančių?“

Ir tai yra įmanoma, kai priimate, kad egzistuoja tam tikros sąlygos, kurioms nesipriešinate, prieš kurias nemaištaujate, nenusprendžiate, kad šitai neturėtų nutikti. Kokia, sakiau, yra pati pamatinė kančių priežastis? Vertinimas „šitai turėtų nutikti“, „šitai neturėtų nutikti“. Kai galėsite išsilaisvinti nuo idėjos, kad jums kaip dvasingam žmogui, kai kurie dalykai neturėtų nutikti, o kai kurie kiti dalykai turėtų jums nutikti, galėsite būti įsikūnijime be kančių.

Tai nereiškia, kad nepatirsite tam tikrų fizinių suvaržymų. Tačiau pamąstykite apie tai. Argi nėra tam tikrų veiklų, kurias turite atlikti su savo fiziniu kūnu, kurios nesukelia jums kančių, kurios netgi gali teikti jums džiaugsmą? Galite išplėsti šį pojūtį. Ar, pavyzdžiui, kaltinate save dėl to, kad turite miegoti naktį? Ar sakote: „O, nesu dvasingas, nes turiu miegoti. Turėčiau būti kaip tie jogai, apie kuriuos girdėjau, kad jie niekada nemiega,“ arba „nesu dvasingas, nes turiu valgyti. Turėčiau būti kaip tie žmonės, kurie sugeba išgyventi maitindamiesi saulės šviesa“? Dauguma jūsų taip nemanote, ir kodėl turėtumėte taip manyti?

Jums reikia pažvelgti į save, pažvelgti į savo situaciją, ir jums reikia atlikti įvertinimą. Egzistuoja tam tikri dalykai, kuriuos yra įmanoma pakeisti, ir egzistuoja tam tikri kiti dalykai, kurių neįmanoma pakeisti, nes jie yra buvimo fiziniame kūne dalis. Ir jeigu sugebėsite priimti dalykus, kurie tiesiog yra buvimo fiziniame kūne dalis, galėsite nustoti priešintis ir leisti savo šviesai šviesti į fizinį kūną ar į išorines sąlygas. Ir tuomet galėsite išsivaduoti nuo kančių, kurias dabar jaučiate. Neištrūksite iš sąlygos. Išsivaduosite iš savo reakcijos į ją. Ir iš kur kyla jūsų reakcija? Iš atskirosios savasties, ne iš Sąmoningojo AŠ.

Laisvė nuo turėtų ir neturėtų

Kai įžengiate į dualizmą – ir visi, kurie nusileidžia į įsikūnijimą Žemėje, nukeliauja į dualizmą – ne visi nusileidžia į tokį patį gylį, tačiau visi nueina iki tam tikro lygmens, kuriame patiriate, kas tai yra, žinote, kas tai yra, ir yra neišvengiama, kad prisiimate šią savastį, kuri vertina: tai turėtų įvykti, o šitai neturėtų įvykti. Užaugote tam tikroje aplinkoje, tarp tam tikrų žmonių, tam tikroje kultūroje, jie turėjo tam tikrą standartą: tai turėtų įvykti, šitai neturėtų įvykti. Ir dabar jūs atrandate dvasinį kelią. Ką jūs darote pradiniuose kelio etapuose? Ką visi žmonės darė pradiniuose kelio etapuose? Jie paėmė savo atrastą dvasinį mokymą, ir pasinaudojo juo naujam standartui susikurti, kas turėtų ir neturėtų nutikti dvasingam žmogui, einančiam keliu tame konkrečiame mokyme. Ir jūs tai galite neštis su savimi kurį laiką kelyje, ir tai yra neišvengiama, ir viskas su tuo yra gerai. Tačiau kai pasiekiate tam tikrą tašką, yra būtina šiek tiek atsitraukti ir pažvelgti į tai, ir paklausti: „Ar tai yra mano pareiga, mano prievolė, mano vaidmuo pakeisti šią sąlygą? O gal mano vaidmuo yra tai priimti ir tuomet judėti toliau savo gyvenime?“

Galite pažvelgti į situaciją, kurią daugelis jūsų atpažinsite. Turite santykius su tam tikrais žmonėmis. Tai gali būti tėvai, tai gali būti sutuoktinis, tai gali būti vaikai, tai gali būti žmonės, kuriuos sutinkate darbe. Tačiau yra tam tikras žmogus, nuo kurio jaučiate negalintys pabėgti, ir tas žmogus iššaukia jumyse reakciją. Šis žmogus turėtų daryti tai, neturėtų daryti to, ir todėl galvojate, jog turite pakeisti kitą žmogų.

Daugelis jūsų, kurie esate dvasingi žmonės, galvojate, jog jūs čia esate tam, kad padėtumėte kitiems žmonėms. Galvojate, jog turėtumėte sugebėti padėti tam žmogui. O jeigu negalite to padaryti, kažkas ne taip yra su jumis. Turite pasikeisti. Turite atrasti, kaip galėtumėte padėti tam žmogui. Tačiau daugeliu atvejų, tikrasis jūsų vaidmuo yra tiesiog būti saulės spinduliu, šviečiančiu šviesą žmogui, idant žmogus galėtų pamatyti, kad egzistuoja alternatyva jo prote tvyrančiai tamsai.

Tai nėra jūsų darbas kažką padaryti. Ką tai reiškia? Tai reiškia, kad jeigu sugebėsite pasiekti tašką, kuriame išrišite šias pasąmonės savastis, kurios jus verčia galvoti, kad turite kažką padaryti ir kad esate nepilnaverčiai, jeigu to nedarote, galėsite priimti kitą žmogų tokį, koks jis yra. Galėsite šviesti savo šviesą ir sakyti: „Na, tai yra viskas, ką man reikia daryti.“ O tai reiškia, kad galėsite būti šalia to žmogaus, tačiau nekentėsite, nes neturėsite jokių turėtų ir neturėtų. Tiesiog šviesite šviesą ir priimsite, kad šviesos švietimas suteikia galimybę įvykti pokyčiui.

„Žmonės neturėtų kentėti“

Tačiau, ar pokytis įvyks ar neįvyks, tai yra kitų žmonių pasirinkimas, ir tai nėra jūsų atsakomybė. O jeigu tai nėra jūsų atsakomybė, kodėl tai turėtų jums kelti kančias – nebent turite savastį, kuri sako: „O, jie turėtų klausyti to, ką sakau. Jie turėtų pasikeisti. Jie neturėtų kentėti.“ Šis pasiuntinys daugelį metų su tuo galynėjosi: „Kodėl aš esu Žemėje, argi ne todėl, kad padėčiau žmonėms išsivaduoti iš kančių?“ Tačiau palaipsniui jis suvokė, jog taip yra dėl to, kad savo prote, net ir natūralioje planetoje iš kurios jis atėjo, prieš ateidamas į Žemę, jis žiūrėjo į Žemę ir tarė: „Žmonės neturėtų kentėti.“

Ir būtent tai yra dualistinė savastis, nors ji nebuvo sukurta nusileidžiant žemiau 48 sąmonės lygmens. Ji buvo sukurta net ir natūralioje planetoje, kurioje turite šį įvertinimą, kad laisvos valios pasaulyje žmonės turėtų rinktis šitai ir jie neturėtų rinktis to. Ir daugelis jūsų galite atpažinti tą patį dalyką. Būtent tai jus atvedė į Žemę. Tai yra laisvos valios mįslė, kurios neišsprendėte natūralioje planetoje. Pilnai priimate, kad žmonės turėtų turėti laisvą valią. Tiesiog pilnai nepriėmėte, kad kai kurie žmonės rinksis kentėti ir jiems reikia kurį laiką patirti kančias, kol taps pasiruošę iš jų išsivaduoti.

Kai atėjote į Žemę, galvojote: „Esu čia tam, kad padėčiau žmonėms išsivaduoti iš kančių, o jeigu negaliu to padaryti, privalau pažvelgti į save ir pakeisti save, ir verstis per galvą, paversti save visiškai kitokiu žmogumi, kad padėčiau šiems žmonėms.“ Tačiau tai sukelia kančias. Ir tuomet imate maištauti prieš visas sąlygas Žemėje, kadangi: „Priežastis, dėl kurios žmonės kenčia, yra ta, jog materija yra tokia tanki, jog fizinis kūnas kenčia nuo visų šitų ligų, ir priežastis, kodėl negaliu išpildyti savo atėjimo čionai tikslo, yra visos tos tankios fizinės sąlygos, kurių neturėtų čia būti.“ Ir jūs mėginate nuo jų pabėgti. Tačiau jeigu galėtumėte atlikti tą pokytį arba įveiktumėte tą turėtų ir neturėtų, galėtumėte čia būti, galėtumėte patirti sąlygas, ir nepatirtumėte tokio kančių lygmens, kurios kyla iš turėtų ir neturėtų.

Vis dar galite turėti negalavimus kūne, kurios kelia jums skausmą, fizinį skausmą. Vis dar galite turėti tam tikras emocines reakcijas, tam tikras mentalines mintis, net ir tam tikrą tapatumo jausmą, tačiau daugiau su tuo nebesitapatinate. Nejaučiate, kad to neturėtų būti. Kodėl? Todėl, kad kai suvokiate, kas jūs esate kaip Sąmoningasis AŠ, kad esate saulės spindulys, prie kurio niekas negali prilipti, galite į viską Žemėje žiūrėti neutraliai. Galite sakyti: „Na, tokie jau tiesiog yra dalykai Žemėje, ir jeigu negalvosiu, kad jie neturėtų tokie būti, tuomet manyje nebus jokio pasipriešinimo sąlygoms būti tokioms, kokios jos yra.“ Ir jeigu nėra pasipriešinimo, nėra ir kančių. Gali būti fizinis patyrimas, net ir emocinio, mentalinio, identiteto lygmens patyrimas, tačiau tai nesukelia jums to gilaus kentėjimo, kuris kyla iš turėtų ir neturėtų.

Kentėjimo prisiėmimas ir pakilimas virš jo

Matote, tie iš jūsų, kurie esate avatarai, ir dauguma jūsų esate, žinoma, avatarai, atėję į Žemę su nuoširdžiu troškimu padėti pakelti Žemę aukštyn, kad ji taptų natūralia planeta. Jūs patyrėte, kad natūralioje planetoje žmonės taip nekenčia, kaip jie kenčia Žemėje. Bet dabar, būkite atsargūs. Pamąstykite. Tai nereiškia, kad natūralioje planetoje žmonės neturi tam tikrų sąlygų ir suvaržymų, tačiau jie nepatiria kančių tokiu būdu, kaip žmonės tai patiria Žemėje, tokių intensyvių kančių, kurias žmonės patiria Žemėje. Jūs tai matėte. Jūs pajautėte užuojautą. Norėjote padėti žmonėms.

Būkite atsargūs ir supraskite, kad mes jūsų nekaltiname. Mes jūsų nekaltiname dėl šios reakcijos. Tai buvo jūsų užuojauta žmonių kančioms, kuri atvedė jus į Žemę, kuri jus paskatino pasisiūlyti čia nusileisti ir jiems padėti. Mes visiškai nemėginame kaip nors jūsų kaltinti. Mes tiesiog mėginame pasakyti, kad dabar, kai jau čia esate, dabar, kai jau esate fiziniame įsikūnijime, kas su jumis nutiko? Nutiko taip, kad dabar jūs kenčiate lygiai tuo pačiu būdu, kaip žmonės Žemėje kentėjo iki jums čia ateinant. Tačiau jūs čia atėjote padėti jiems išsivaduoti iš kančių, tad kaip galėsite jiems padėti išsivaduoti iš kančių, jeigu kentėsite taip pat kaip kenčia jie? Todėl jums reikia padaryti tai, ko jie nesugeba padaryti. Atlikti tą pokytį savo sąmonėje, kad galėtumėte ištrūkti iš kančių.

O dabar pereikite su tuo į sekantį lygmenį – kodėl kenčiate? Todėl, kad atėjote čia padėti žmonėms ištrūkti iš kančių. Kaip jūs tai padarote? Prisiimdami kančias ir tuomet pademonstruodami, kad galite virš jų pakilti. Mes jokiu būdu jūsų nekaltiname, kad perėjote tai, ką perėjote Žemėje. Mes čia esame tik dėl vieno tikslo – padėti jums įvykdyti savo misiją, prisiimant kančias ir pakylant virš jų – įžengiant į panirimo patyrimą Žemės realybės simuliatoriuje, ir tuomet įžengiant į nubudimo patyrimą, kuomet jūs vėl įsisąmoninate, kad esate saulės spindulys, šviečiantis tamsybėse, ir jokia tamsa negali prie jo prilipti. Tačiau kad galėtumėte tai padaryti, turite išmokti pamoką, kurios neišmokote natūralioje planetoje. Turite išspręsti laisvos valios mįslę – kad nepakilusioje sferoje, kurioje laisva valia leidžia žmonėms įžengti į atskirtį, tokioje sferoje nėra jokių turėtų ir neturėtų.

Tiesą sakant, net ir pakilusioje sferoje nėra jokių turėtų ar neturėtų. Tačiau pakilusi sfera transcendavo galimybę naudotis savo laisva valia įžengimui į atskirtį. Ne dėl to, kad jūs dabar buvote priversti padaryti tą pasirinkimą, bet dėl to, kad transcendavote troškimą padaryti tą pasirinkimą. Jūs savanoriškai to atsisakėte, žinodami, ko atsisakote. Tačiau nepakilusioje sferoje, kurioje ši galimybė vis dar tebeegzistuoja, nėra jokių turėtų ar neturėtų. Ir kai galėsite pamatyti tas savastis, kurios turi turėtų ir neturėtų, ir sąmoningai leisite joms mirti, tuomet jūs ir vėl galėsite būti saulės spinduliu, kuriuo buvote natūralioje planetoje.

Jūs nebuvote pradedančioji siela natūralioje planetoje, pradedantysis gyvybės srautas. Avatarai, kurie atėjo į Žemę, jie visi buvo pažengę, subrendę gyvybės srautai, ir žinojote, kad esate saulės spindulys, šviečiantis toje natūralioje planetoje. Tačiau, kaip paaiškinome, nusileidimas į įsikūnijimą, kai nusileidžiate iš 144 į 48 lygmenį Žemėje, reiškia, kad pamirštate, jog esate saulės spindulys. Ir iššūkis tuomet yra susigrąžinti tą suvokimą, ir tiesiog būti šviesa, šviečiančia tamsybėje, ir pasitenkinti tuo, kad esate šviesa, tariant bet kokioms sąlygoms, su kuriomis susiduriate: „Tai man nesutrukdys šviesti savo šviesos ir patirti šviesos tekėjimo per mane.“

Raktas į giluminį gydymą

Gali pasirodyti, kad tai yra keista įvadinė žinutė gydymo ašrame. Galite ateiti į gydymo ašramą turėdami tam tikrus lūkesčius išsivaduoti nuo tos ar anos negalios, o dabar aš kalbu apie tam tikrų sąlygų priėmimą. Na…

Raktas į gydymą, į giluminį gydymą, o ne paviršutinišką gydymą, kurio daugelis žmonių trokšta, yra pamąstyti apie skirtumą, kas gali būti išgydytas, o kas negali būti išgydytas. Ir aš jums daviau išeities tašką suvokti, kad kartais turite nerealistiškus lūkesčius, ką yra įmanoma įveikti, kol vis dar tebesate fiziniame kūne, o tiksliau, keturiuose žemesniuosiuose kūnuose. Ir yra tam tikri dalykai, kuriuos turite priimti, nes kai juos priimate, jie nebenaudoja jūsų išteklių. O tai reiškia, kad savo dėmesį ir savo energiją dabar galite nukreipti į tas negalias, kurias yra įmanoma įveikti, kurias galima išgydyti.

Kai kurie čia iš jūsų esantys turite fizines negalias, emocines negalias, mentalines negalias, identiteto lygmens negalias, kurios gali būti išgydytos šio ašramo metu, o taip pat vėliau, kai pasinaudosite tuo, ką mes jums duosime. Tačiau jūs visi turite tam tikras negalias, kurios negali būti išgydytos, ir todėl, jeigu turėsite lūkestį, kad tam tikra negalia bus išgydyta, ne tik patirsite nusivylimą, kad ji nebuvo išgydyta, bet užsiblokuosite nuo išgijimo, kuris gali įvykti.

Iš kur aš žinau?

Kai kalbu, susiderinu su jūsų Buvimu individualiai, tiek su tais iš jūsų, kurie čia esate, tiek su tais, kurie esate prisijungę internetu, ir su daugeliu kitų žmonių, kurie nėra fiziškai prisijungę, tačiau vis tiek yra prisijungę aukštesniuose lygmenyse. Ir aš patiriu grįžtamąjį srautą, kuomet daugelis jūsų šiuo metu jaučiate šį sumišimą – „kaip man atskirti tarp to, kas gali būti išgydyta, ir to, kas negali? Iš kur man žinoti?“ Nežinosite to išoriniu protu. Aš to ir nesitikiu. Žinau, kad žiūriu į tai iš pakylėtosios perspektyvos ir tai, ką sakau, man yra visiškai akivaizdu. Iš pasiuntinio burnos išeinantys žodžiai atspindi tai, kas vyksta mano prote. Man tai yra visiškai aišku. Aš taip pat susiderinu su jūsų Buvimu ir, žinoma, suvokiu, kad jums tai nėra visiškai aišku, nes jūs esate šiuose tankiuose keturiuose žemesniuosiuose kūnuose.

Nesitikiu, kad galėsite perjungti jungiklį savo prote ir staiga galėsite pamatyti tai, ką matau aš. Aš tik tikiuosi, kad paimsite išorinę idėją, leisite jai apsigyventi savo emociniame, mentaliniame ir identiteto kūnuose būdami šiame ašrame ir vėliau, ir tuomet nenuspręsite išoriniu protu, analitiniu, intelektualiu, linijišku protu, kuris visada nori nustatyti kriterijų ir sakyti: „Gerai, Arkangelai Rafaeli, tiksliai man pasakyk, kas turėtų nutikti, kas gali būti išgydyta, o kas negali būti išgydyta. Aš tiesiog noriu žinoti.“ Aš tikiuosi ne to. Tikiuosi, kad naudositės savo intuicija, ir šiam renginiui progresuojant, susiderinsite su savo AŠ ESU Esatimi, su savo Kristaus AŠ, su pakylėtuoju mokytoju, kuris kalba, arba su pakylėtuoju mokytoju, kuris dirba su jumis asmeniškai, ir tuomet gausite šiuos laipsniškus, intuityvius patyrimus, įžvalgas, epifanijas, kaip galite tai pritaikyti sau individualiai, ką yra įmanoma išgydyti, ir ko yra neįmanoma išgydyti.

Gydymas išrišimu, o ne tikėjimu

Matote, egzistuoja ištisas judėjimas pasaulyje, ypač tarp krikščionių, taip vadinamas gydymo tikėjimu fenomenas, kuomet jeigu tikite, kad Jėzus jus išgydys, būsite išgydyti. Netgi yra žmonių, kurie patiria regimai stebuklingą fizinių negalavimų išgydymą, tačiau daugelis jų patiria, kad tai netrunka ilgai, negalavimai sugrįžta. Kodėl? Todėl, kad jie nepakeitė savo aukštesniųjų kūnų, ir todėl negali išsaugoti priėmimo, kad buvo išgydyti.

Koks yra raktas į išgijimą? Aš esu Penktojo Spindulio arkangelas. Turiu ganėtinai nemažas galias. Galėčiau akimirksniu išgydyti visas fizines negalias, kurios veikia aštuonis milijardus žmonių Žemėje. Žinoma, man nėra leidžiama to daryti, nes egzistuoja laisvos valios įstatymas. Aš tik sakau, kad turiu tokią galią, tad ko reikia, kad žmonės galėtų būti išgydyti? Jie turi priimti, jog tai yra įmanoma. Tačiau negalite to tiesiog priimti savo sąmoningu protu. Negalite įstumti savęs į būseną, kurioje priimate stebuklą savo sąmoningu protu, tačiau nieko nepadarėte, kad pažvelgtumėte į sąlygas savo emociniame, mentaliniame ir identiteto protuose, kurios verčia negalavimą sugrįžti.

Mes čia nekalbame apie gydymą tikėjimu. Mes kalbame apie gydymą, paremtą pasąmonės savasčių išrišimu, kurios sukelia jūsų fizinio, emocinio, mentalinio ir identiteto lygmens negalavimus. Tai yra gydymas išrišimu, ne tikėjimu, ne stebuklais, ne mechaniškomis priemonėmis, kurias naudoja mokslas. Tačiau kad galėtumėte pasiekti tą išrišimo tašką, jums taip pat reikia pripažinti, kad egzistuoja tam tikros negalios, kurios tiesiog yra buvimo fiziniame įsikūnijime dalis, ir todėl neturėtumėte savo dėmesio ir savo energijų koncentruoti į tų negalių pakeitimą ar įveikimą.

Tai jau buvo ilgas mokymas. Suprantu, kad padariau tai, ką mes dažnai darome konferencijose. Perkroviau jūsų sąmoningą protą. Tačiau iš tiesų tai buvo padaryta sąmoningai, siekiant neutralizuoti tą sąmoningą, analitinį protą, ir leisti jums priimti mokymus gilesniame lygmenyje. Bet dabar aš jūsų visų prašau nubusti, kad ir kokioje būtumėte būsenoje, kad ir ką būtumėte galvoję. Suprantu, kad kai sakau tam tikrus dalykus, jūsų protas paima mintį ir ja seka, ir tuomet jūs neišgirstate sekančio dalyko, kuris yra sakomas. Tačiau man reikia, kad nubustumėte ir išgirstumėte, ką dabar pasakysiu.

Giluminio gydymo esmė yra sugrįžti į vientisumą. Vientisumas yra jūsų natūrali būsena. Sąmoningasis AŠ čia atėjo su vientisumo jausmu. Kas ištraukė jus iš vientisumo, yra tai, kad susikūrėte visas šias atskirąsias savastis iki 48 lygmens, ir tuomet susikūrėte atskirąsias savastis, paremtas atskirtimi. Yra tik vienas būdas sugrįžti į vientisumą – sugrįžti, iš kur atėjote, ir panaikinti savastis. Visas šių dienų proceso tikslas yra padėti jums, kiekvienam iš jūsų, pamatyti, su kokiomis atskirosiomis savastimis jūs šiuo metu susiduriate savo dabartiniame sąmonės lygyje.

Esminis šio renginio tikslas, jeigu norite pasiekti maksimalų išgijimą, yra pamatyti konkrečias savastis, su kuriomis šiuo metu dirbate. Kai įveiksite tas savastis, visada galėsite vėliau grįžti ir pasinaudoti mokymais įveikti daugiau savasčių. Tačiau šiuo metu jūs susiduriate su tam tikromis savastimis, ir tikslas yra jas pamatyti, tad būtent tai mes jums siūlome. Jeigu tai prisiminsite – „Kokia yra savastis, kurią man reikia pamatyti?“ Klauskite mūsų, klauskite savo AŠ ESU Esaties, klauskite savo Kristaus AŠ. Susiderinkite per diktavimą, per pratimus. Galbūt yra kažkas invokacijoje, kas jus užkabina.

Galite gauti šį vedimą iš vidaus, jeigu busite jam atviri. Jeigu norite išgauti maksimumą, sąmoningai nuspręskite, kad kaip įmanoma labiau nustumsite į šalį bet kokią idėją, kas turėtų ar neturėtų įvykti, ir vietoj to ieškosite to vidinio vedimo ir leisite įvykti tam, kas įvyks, ir leisite neįvykti tam, kas neįvyks, ir viską priimsite. Jeigu sugebėsite padaryti šį vieną dalyką ir sugebėsite tai išsaugoti per šias ateinančias dienas, padarysite maksimalų progresą šio renginio metu arba po jo, kai tai virškinsite. Tai jums ateis – tas vedimas, ką jums reikia pamatyti. Jums tiesiog reikia atverti jam savo protą.

„Kokia yra savastis, šiuo metu, kuri man neleidžia pasiekti vientisumo? Kokia yra savastis, kuri mane sulaiko nuo vientisumo?“ Užduokite sau šį klausimą. Ir mes visi tikimės pabendrauti su jumis, net ir naujais būdais, kuriuos suplanavome. Tad dėkoju jums už jūsų Buvimą čia fiziškai, buvimą internetu, ir dėkoju tiems, kurie atrasite šį mokymą vėliau ir juo pasinaudosite.

Užsklendžiu jus Esatyje, kuri AŠ ESU, Penktojo Spindulio – gydymo per aukštesnę viziją, Esatyje. Būkite užsklęsti toje liepsnoje.

Versta iš www.ascendedmasterlight.com

Visos teisės saugomos © 2024 Kim Michaels