Kaip paleisti pyktį

Klausimas: Knygoje „Mistinis Jėzaus mokymas“ yra sakoma, kad privalome palikti pyktį eidami keliu į Kristiškumą. Kaip galiu paleisti pyktį, kai matau mušamą vaiką ar gyvūną? Kaip elgtis šioje situacijoje pagal aukštesnę sąmonę?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Jėzaus per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas vebinare „Kaip pagilinti Kristaus įžvalgumą“ 2020 metais.

Iš pradžių turėtumėte suvokti, kokioje planetoje esate. Esate labai tankioje, labai sunkioje planetoje. Laisvai valiai Žemėje buvo leista reikštis iki labai ekstremalaus laipsnio. Turite į tai atsižvelgti, turite nuspręsti priimti, kad būtent tokia yra planeta, kurioje esate. Šioje Žemėje vyksta daug, daug dalykų, kurių neturėtų vykti. Tačiau, jeigu supyksite kiekvieną kartą susidūrę su vienu iš šių dalykų, negalėsite eiti keliu į Kristiškumą, kadangi pyktis jus įtrauks į emocinę reakciją.

Egzistuoja daug šių planetinių emocinių sūkurių, ir jie tiesiog laikys jus įkalintus ir jūs nedarysite jokio progreso. Ateina toks momentas, kai turite priimti sąmoningą sprendimą, kad negalite sau leisti pykti dėl visų tų dalykų, kurie vyksta Žemėje. Iš esmės turite dirbti link taško, kuriame galėtumėte nuspręsti, jog: aš nenoriu dėl nieko Žemėje pykti. Norėdami tai padaryti, turite pripažinti, kad šiame ir ankstesniuose gyvenimuose susikūrėte tam tikras atskirąsias savastis, kurios tiki, kad pyktis yra būtinas ir pateisinamas. Turite naudotis įrankiais iš knygos Jūsų dvasinių traumų gydymas, o taip pat iš kitų knygų, kad nustatytumėte šias savastis, kol pasieksite tašką, kuriame galėsite leisti joms mirti. Ir tuomet jums bus daug lengviau priimti tą sprendimą, tačiau galiausiai tai turės būti jūsų priimtas sprendimas. Tiesiog turite tarti: „Kodėl turėčiau pykti dėl visų šitų Žemėje vykstančių dalykų? Kokiu būdu mano pyktis padeda pagerinti šią situaciją? Kaip jis pagerina tas sąlygas?“

Realybė yra tokia, kad supykę jūs kuriate baime grįstą emocinę energiją ir maitinate šia energija planetinius sūkurius, ir būtent šie planetiniai sūkuriai daugeliu atvejų užvaldo žmones, ir šie žmonės tuomet skriaudžia kitus žmones, gyvūnus, arba daro kitus akivaizdžiai nehumaniškus veiksmus. Ar norite būti problemos dalimi, o gal priešingai – norite padėti ją išspręsti? Jeigu norite padėti išspręsti šią problemą, turite naudotis mūsų jums duotais įrankiais, kad įveiktumėte pyktį ir tiesiog virš jo pakiltumėte.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2020 Kim Michaels