Teisėti troškimai neveda į priklausomybes

TEMOS: Alkoholis turi daug skirtingų poveikių – naudokite natūralias gydomąsias priemones – cheminiai elementai raudonose vynuogėse turi teigiamą poveikį – turite valgyti dideliais kiekiais – alkoholis duos negatyvų poveikį – valgykite vynuoges be alkoholio – pripažinkite tai, jeigu turite troškimą alkoholiui – ar tai jūsų pačių troškimas? - alkoholis neprisideda prie jūsų dvasinio augimo – teisėti troškimai neveda į priklausomybes – natūraliai paleiskite savo troškimą

Klausimas: Jėzau, prašau, ar galėtum pakomentuoti raudonojo vyno potencialią naudą sveikatai?

Atsakymas iš pakylėtojo mokytojo Jėzaus per Kim Michaels:

Žinau, kad mokslinės studijos parodė, jog raudonasis vynas gali užkirsti kelią širdies ligoms. Tačiau ar šios studijos ištyrė negatyvų poveikį, kurį dideli kiekiai alkoholio gali turėti kitiems kūno aspektams?

Šioje Žemėje yra daug augalų, kuriuos Dievas čia pasodino specialiai tam, kad jais būtų naudojamasi kaip vaistais. Būtų gerai, jeigu žmonės imtų naudotis natūraliomis gydomosiomis priemonėmis gydydami ligas, užuot toliau maitinę farmacinės pramonės godumą.

Esmė ta, kad raudonosiose vynuogėse yra cheminių elementų, kurie naudingai veikia sveikatą. Tačiau problema čia yra ta, kad, norint gauti šią naudą, turite suvalgyti didelius kiekius raudonųjų vynuogių. Jeigu tokius kiekius vartosite gerdami vyną, alkoholis turės negatyvų poveikį sveikatai. Tai taip pat gali atvesti prie priklausomybės, o tai užtikrintai turės negatyvų poveikį jūsų dvasiniams gebėjimams. Todėl labai norėčiau rekomenduoti žmonėms valgyti arba žalias vynuoges ir razinas, arba gerti vynuogių sultis.

Žinau, jog yra žmonių, kurie visada troško alkoholio, ir todėl jie visada ieško, kaip pateisinti šį savo troškimą. Žmonės apskritai yra linkę ieškoti pateisinimo tam, ką trokšta daryti. Tokie žmonės naudosis šiomis mokslinėmis studijomis, kad pateisintų savo norą gerti raudonąjį vyną.

Mano patarimas būtų, kad, jeigu turite troškimą gerti vyną, tuomet turėtumėte pripažinti šį troškimą, užuot siekę jį užmaskuoti, sakydami, jog geriate tik dėl naudos sveikatai. Kai būsite pripažinę savo troškimą alkoholiui, galėsite pradėti daryti protingus pasirinkimus, susijusius su šiuo troškimu.

Turite galimybę suvokti, kad daugelis troškimų nėra jūsų pačių troškimai. Juos į jūsų protą ir troškimų kūną projektuoja šio pasaulio jėgos, ir daugeliu atveju, tai yra daroma netyrais motyvais. Galiu jus užtikrinti, kad alkoholį į šią planetą atnešė ne Dievas. Priešingai, nei teigia kai kurie žmonės, alkoholis niekada negali padėti jums dvasiškai augti. Tiesą sakant, net ir nedideli alkoholio kiekiai atbukins jūsų dvasinius gebėjimus. Jie susilpnins jūsų intuiciją ir jums pasidarys daug sunkiau gauti dvasines įžvalgas bei vizijas.

Todėl nuoširdžiam dvasios ieškotojui būtų labai patartina susilaikyti nuo bet kokio alkoholio. Tai netgi galioja vynui, kuris pateikiamas komunijos metu. Ankstesniuose amžiuose nebuvo lengva išlaikyti vynuogių sultis nereguliariojo sezono metu. Todėl vynas buvo vienintelis praktiškas būdas tai pasiekti. Šiandieniniame amžiuje, technologiniai pasiekimai padarė įmanoma tiekti vynuogių sultis bet kuriuo metų laiku, todėl nebėra jokių priežasčių gerti vyną komunijos metu.

Tuo nenoriu pasakyti, kad visi žmonės turėtų susilaikyti nuo alkoholio. Daugelis žmonių turi troškimą patirti šio pasaulio dalykus, tame tarpe ir gerą maistą, užgeriamą vynu. Tai gali būti teisėtas troškimas. Tačiau turiu jums pasakyti, kad šitoks troškimas niekada neatves prie priklausomybės. Niekas neturi sielos troškimo prisigerti ir pabusti skaudančia galva, ar iššvaistyti savo gyvenimą priklausomybėms. Todėl, jeigu geriate vyną iš troškimo, darysite tai su saiku.

Tačiau, kai peržengiate subtilią ribą tarp mėgavimosi alkoholiu ir priklausomybės nuo alkoholio, galite būti tikri, jog nebesekate tikruoju vidiniu troškimu. Vietoj to, jūsų gyvybės srautą išnaudoja šio pasaulio jėgos, siekiančios sukliudyti dvasiniam jūsų augimui.

Tikras troškimas yra pasotinamas troškimas. Trumpalaikėje perspektyvoje jį galima patenkinti, mėgaujantis alkoholiu su maistu, tačiau nuo jo nepasigeriant. O ilgalaikėje perspektyvoje jį galima patenkinti, paliekant troškimą gerti alkoholį, nes imate suvokti, kad išlaikyti jautrius dvasinius gebėjimus jums yra svarbiau už mėgavimąsi kūniškais malonumais.

Tuo tiesiog noriu pasakyti, kad tam tikrame gyvybės srauto kelio lygmenyje gali būti priimtina su saiku mėgautis alkoholiu. Tačiau, gyvybės srautui pasiekus brandą, jis natūraliai daugiau dėmesio ims skirti dvasinei gyvenimo pusei. Tai darydamas, gyvybės srautas turėtų natūraliai paleisti visus troškimus gerti alkoholį.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2003 Kim Michaels